Lai Kuanlin, Eski Hayranları Kişisel Hayatını ve Flört Söylentilerini Ortaya Çıkardıktan Sonra Özür Mektubu Yazdı

774

Lai Kuanlin, 24 kasımda sigara içtiğini ve toplum içinde tükürdüğünü gösteren bir video ortaya çıktıktan sonra trend oldu. Davranışı için bir özür yayınladı ve internet kullanıcılarının eleştirilerini kabul etti. Bununla birlikte, kısa bir süre sonra, eski hayranları bir ilişki içinde olduğunu ve kız arkadaşı olduğu iddia edilen kişiye hayran hediyelerini hediye etmesi de dahil olmak üzere geçmiş davranışlarını ortaya çıkarınca oyuncu tekrar trend oldu.

Eski hayran sitelerinden birini yöneten kadın, oyuncunun sigara içerken çekilmesine şaşırmadığını söyledi, çünkü bu ilk kez olmuyordu ve “s*tir git” diyerek onlara küfrettiğini iddia ettiğinde medeni olmadığını bildiklerini söyledi. Lai Kuanlin’in hayranları açıklamayı yapan kıza saldırmaya başladı ve kız, “Artık bana saldırma. Sizden çok daha fazlasını biliyorum. Üstesinden gelemezsiniz ve sonuçlarla başa çıkmanız gerektiğine dikkat edin.” dedi. Ayrıca, Kuanlin’in kendisinden ona Drew House kıyafeti almasını istediğini iddia etti, ancak diğer insanlara bunun yeterli olmadığını söyledi. Bazı hayranlar onu bir sasaeng hayranı olmakla suçladı ama kadın bunu yalanladı.

Ayrıca bu kişi Lai Kuanlin ve bir kızın ikincil hesaplarını keşfettiğini iddia etti ve resimlerdeki benzerlikleree bakarak ikisinin birlikte olduklarını söyledi. Lai Kuanlin, nisan ayında bir kedi kafesinde bir fotoğrafını yayınladığında, eski hayran sitesi sahibi, oraya kız arkadaşıyla gittğini ve kızın da benzer bir resim paylaştığını söyledi. Ayrıca, Lai Kuanlin’in insanların o kafeye gidip o sırada yanında kimin olduğunu sormasından korktuğu için günlük hayatından resim göndermeyi bıraktığını da iddia etti.

Bu eski hayran, doğum gününde Kuanlin’e bir şapka hediye ettiğini söylüyor. Şapkanın tasarımını gerçekten çok sevmişti ve dünyadaki son iki tanesini satın almıştı, bunu mağaza remen onayladı. Eski hayran sitesinden kız arkadaşı dedikodusunu öğrendikten sonra, Lai Kuanlin’in şapkayı bu kıza hediye ettiğini keşfetti bu onun kalbini kırdı ve onun hayranı olmayı bırakmaya karar verdi. Şapkayı satın alabilmek için para biriktirip yaşam tarzını kısıtlamak zorunda kaldığından bahsetti. Ona harcadığı paranın bir ilköğretim okulu inşa etmeye yeteceğini söyledi.

Lai Kuanlin’in ekibi, oyunucunun “topluma zarar veren uygunsuz davranışları” için özür dileyen bir bildiri yayınladı. Lai Kuanlin’in konuyla ilgili eğitim ve takip için tükürmenin gerçekleştiği yerel kolluk kuvvetiyle çoktan iletişim kurduğunu söylediler. Özel hayatıyla ilgili dedikodulara gelince, ekibi iddialar reddedildi ve bunların yalan olduğunu söylendi.

Lai Kuanlin, kişisel hayatıyla ilgili söylentilerin ardından el yazısıyla bir özür mektubu yayınladı. Mektup şu şekildeydi:

“Herkese merhaba, ben Lai Kuanlin. Kendimi daha iyi yansıtmak için bu yazıda doğru noktalama işaretlerini kullanacağım.

Bugün olan ve beni seven insanlarda yara bırakan her şey için derinden özür dilerim. Kamusal alanlarda standartlara uymam gerekiyor. Bu tür uygunsuz davranışlarda bulunmamak için kendimi geliştirmeliyim. Bunu aklımda tutacağım ve tövbe edeceğim. Beni ve ailemi seven tüm hayranlardan özür dilemek istiyorum.

Kişisel hayatıma gelince, eğer iyi bir haber olursa, kesinlikle herkese hemen söyleyeceğim. Ancak, şu anda kariyerime odaklanmak ve çok çalışmak ve ilerlemek istiyorum.

Bugün olan her şeyi iyi düşüneceğim.”

İnternet kullanıcıları, dilbilgisi, noktalama işaretleri ve karakter vurguları hatalarını düzelterek özür mektubuna acımadılar. Bazı internet kullanıcıları, “iyi haber” ifadesinin kullanımının genellikle evlilik ve hamilelik duyuruları için kullanıldığını kendisinin kötüye kullanıldığına dikkat çekti.

Mektup gönderisine yapılan yorumlar şu şekildeydi:

“Okula gitmen en iyisi.”
“Ne, güzel haber mi? Oğlun mu oldu? “

“Lai Kuanlin, hâlâ hayranlarını istiyor musun? Yılbaşında senin için endişelenen ve ağlayan hayranlar artık şaka gibi görünüyor. Sözde zorlukların kız arkadaşına sarılmaktı, değil mi? Önceki ifadelerin muhtemelen onun içindi. Her zaman yanında mıydın? Başından beri izler var gibi görünüyor. Hayranlara olan sevgini ifade edemeyecek kadar utangaç olduğunu düşünecek kadar saftım. Görünüşe göre bizden gerçekten nefret ediyorsun. Önemli değil. Özlem duyduğun özgürlük başladı. Tebrikler.”

“Bugün kaç hayranın kaldı, biliyor musun? Bugün ayrılanların seni bunca yıldır takip eden hayranlar olduğunu biliyor musun? Kendine gelir misin? Bize layık mısın? Ben seninle aynı yaştayım, liseden üniversiteye kadar senden hoşlandım. Sen her zaman hayatımın ışığı oldun. Dürüst olmak gerekirse, her şeyi kabul edebilirim. Hiç hırsın yok. Nasıl devam edeceğimi gerçekten bilmiyorum. Hâlâ yanında olan hayranları sev. Asıl niyetini geri kazan. Bu senin için son dileğim.”

“Yani flört gerçek, henüz evlenmiyor mu?”

“Artık bilmiyorum. Senden vazgeçiyorum. Kariyerini zirveye taşıdığını sanmıyorum.”

“Bu kızın seninle ilişkisi nedir? Net konuşabilir misin? Hayranlara bir açıklama yap!”