Lay, “Go Fighting!” Kadrosundan Ayrıldı

2013

Go Fighting’in bugün yayınlanan 6. sezon 2. bölümü, Zhang Yixing‘ın(Lay) bu sezon katıldığı son bölüm oldu. Yixing yakında çıkaracağı albümü ve yoğun programından dolayı diğer bölümlerde olmayacak. Geçtiğimiz 5. sezon boyunca kadroda yer alan Zhang Yixing’in 6. sezonda kadrodan ayrıldığı bildirildi. 

Show Luo’nun skandalı nedeniyle programdan çıkarılması ve şimdi de Lay’ın programdan ayrılması elbette şov için büyük bir darbe çünkü Go Fighting’in “Man Gang” dediğimiz orjinal kadrosundan Wang Xun dışında kimse kalmadı. “Man Gang” altılısı Huang Bo, Sun Lei, Huang Lei, Zhang Yixing, Show Luo ve Wang Xun’dan oluşuyordu.

Go Fighting’in 6. sezon kadrosu Wang Xun, Lei Jiayin, Guo Jing fei, Dilreba, Deng Lun, Yue Yunpeng ve Jia Nailiang yer almakta.

 Sanatçının stüdyosu, Weibo üzerinden bir açıklama yaptı.

Weibo Güncellemesi: Yixing’in Go Fighting’in 6. sezonundan ayrılışı hakkında.

“Bu hayat, bu sevgi. Bu birlikte çalışmak ve kesinlikle kazanmak. Yoğun program ve ayarlanan yeni projeler nedeniyle Zhang Yixing’in, “Go Fighting”in bu sezondaki yolculuğu son buldu. Geçici konuk üye olarak tüm ekiple Go Fighting’in 6. sezonunun ilk iki bölümünün çekimlerinde çok eğlenceli vakit geçirdik. Son derece yoğun ve sıkışık programımıza yalnızca birkaç günlük çekim sığdırabilmemiz üzücü olsa da altı yıldır, altı sezon boyunca birbirimize eşlik edebildiğimiz için çok mutluyuz. Program ekibinin ve ekip arkadaşlarının yıllardır verdiği ilgi ve refakate minnettarız. Herkesin davetindeki nezakete ve ayrılık söz konusu olduğunda isteksizliği için minnettarız. “Go Fighting”in daha da iyiye gitmesini ve herkesin kendi hayat yollarında sınırlarına her zaman meydan okumasını diliyoruz. Sınırı tanımla, sınırı çiz, sınırı geç. Programdan ayrılsak da kurulan kardeşlik ve arkadaşlık sonsuza dek sürecek. Şu andan itibaren hayat yolunda birlikte mücadele edeceğiz ve kesinlikle kazanacağız!” açıklaması yapıldı.

Stüdyo daha sonra Zhang Yixing’in son bölümdeki fotoğraflarını paylaştı.

Go Fighting Weibo güncellemesi: