Lay Zhang, “CZR II”da Diğer Yarışmacılara EXO’yu Gururla Gösteriyor

2083

Lay Zhang son birkaç yıldır Çin’deki faaliyetlerine odaklanmasına rağmen, EXO üyeleriyle olan kardeşliği her zamanki gibi güçlü. Xiumin geçen yıl mayıs ayında askere giden ilk EXO üyesi olduğu zaman, Lay Zhang onun için bir video mesajı kaydetti ve Xiumin’in hayran buluşması sırasında ona seslendi. Geçen yıl temmuz ayında askere giden D.O.’yu özellikle görmek için Lay Kore’ye uçtu. Grubun lideri Suho bu yıl 14 mayısta askere alındığında, Lay Zhang pandemi sebebiyle yanına gidemese de onun için anlamlı bir İnstagram hikâyesi paylaştı.

View this post on Instagram

#weareoneEXO @weareone.exo

A post shared by EXO Official (@weareone.exo) on

Bu hafta Lay Zhang, EXO üyelerini iQiyi’nin şarkıcı-söz yazarları hayatta kalma şovu “*CZR II”’de diğer yarışmacılara göstermek istedi. 22 mayıs bölümünde, Lay Zhang aniden telefonunu çıkardı ve EXO grup arkadaşlarını diğer yarışmacılara göstermeye başladı. Kadın yarışmacılardan biri “Vay canına, telefonunuzun arka planı” dedi. Lay Zhang “Kilit ekranım da üyelerim.” dedi.

(*CRZ: İki sezondur devam ediyor. Katılan yarışmacıların birbirleriyle eşleşip yarıştığı bir program. Yarışmacıların kendi şarkılarının söz, beste,müzik ve aranjmanının kendileri yapmaları gerekiyor ve kendi yaptığı şarkılarla yarışıyorlar.)

Lay Zhang daha sonra telefonunu şovun yönetmeni Che Che’ye gösterdi ve “Grubum, onlar. Kore’ye gittiğimizde sık sık bir araya geliriz.” Che Che, “Takımlarla ilgili olan şey…” diye cevap verdi ve Lay Zhang, “Oldukça güzel” dedi. Lay Zhang, EXO üyelerini diğer yarışmacılara göstermeye devam etti ve “Ekran koruyucumda da şu anda üyelerim yer alıyor.” dedi. Fotoğraflara bakarlarken çok sayıda ooh ve ahh sesleri çıktı Lay Zhang, “Bir araya geldiğimizde hep “Hey bak, birlikte çok fazla yol katettik.” deriz ve anılarımızı sevgiyle hatırlıyoruz. Sonra konuşuruz, yemek yeriz, oyun oynarız, bir şeyler içeriz.” dedi.

Bu bölümde yorumlarda EXO’nun sloganı olan “We Are One” (Biz Biriz) görüldü.

Bölümün yayınlanmasından sonra #ZhangYixinginKilitEkranındaGrupÜyeleriVar etiketi Weibo aramalarında 1. numaraya yerleşti.

CRZ2 yarışında Lay “Horse” şarkısını sergiledi ve haftanın 1.si oldu.

“Horse” performansına aşağıdan bakabilirsiniz.