Lay Zhang’ın Yeni Şirketi “Chromosome Entertainment Group”ta Stajyer Olmak İçin Ne Gerekiyor?

1199

Lay Zhang’ın 7 ekimde 29. doğum günüydü. Lay hayranlarına, yeni eğlence şirketi “Chromosome Entertainment Group”un lansmanını tanıtmak için saat 10:07’de Weibo’ya yüklediği bir video hediye etti. Şirket zaten resmi Weibo, Twitter ve Instagram hesaplarını oluşturmuştu ve gönderilerini İngilizce olarak da paylaştı.

Lay Zhang, Chromosome Entertainment Group’un küresel stajyer ve işe alma programının lansmanını tanıtan videoda yer alıyor. Ne yazık ki, Lay Zhang’ın “idoller için en düşük standardı Lay Zhang”. Tek şartı “onu yenmek”.

Chromosome Entertainment Group’un eğitim ve işe alma programı üç adımdan oluşur: 1) Çevrimiçi ön seçim 2) Çevrimdışı seçmeler 3) Resmi eğitim sistemi. Kabul edilen stajyerler dört gruptan birine atanacak: rap, dans, vokal ve çok yönlülük.

2020 Lay Zhang Chromosome Entertainment Group Stajyer Eğitim ve İşe Alım Programı’na başvurun! Kayıt talimatları ve gerekli bilgiler için postere bakın. Yeterince iyi olduğunuz ve sonuna kadar ısrar ettiğiniz sürece, hayal edebileceğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz!

Yeterlilik şartlarına gelince, 13-18 yaşları arasında olmanız gerekiyor, cinsiyet sınırlaması yoktur. Aşağıdakileri eklemelisiniz:

1. Ekdeki kayıt formu.

2. Seçme videosu:

Şarkı ya da rap söyleme: 1 tiz aşk şarkısı/balad, güçlü ritimli 1 şarkı (müzik yok/1 dakika kadar), en iyi parçanız (müzik ile/ 30 saniye kadar)

Dans: 1 dakika kadar hip-pop, kpop, serbest stil, sokak dansı ve daha fazlası, herhangi bir temel dans temeli olmayanlar özgürce müzik çalabilir ve dans edebilir.

Özel Beceriler: İyi olduğunuz her şey olabilir veya benzersiz becerileriniz (30 saniye)

Kişisel Hayaller: Gelecek için hayallerinizi ifade edin (30 saniye)

3. Videonuzda açık giysiler giymekten veya ağır makyaj yapmaktan kaçının, ortam sessiz, arka plan temiz olmalıdır. (Herhangi bir görüntü düzenleme yazılımı kullanmayın, lütfen fotoğraf çekmek için telefonunuzdaki orijinal kamerayı kullanın.)

4. Şarkı söylediğiniz videolar için lütfen yakın çekim olduğundan emin olun (göğse kadar, ön taraf). Bir şarkı seçerken, lütfen söylemeye tamamen hazır olduğunuz bir şarkı seçin. Çalarken şarkı söylemeye nakarattan başlanması önerilir. Dans videoları için, lütfen tüm vücudunuzun tam görüntüsüyle panoramik görünümde olduğundan emin olun.

5. Kayıt formunuza alnınızı gösteren bir inçlik çıplak yüzlü resmi bir fotoğraf ekleyin. Lütfen resmi çok fazla düzenlememeye özen gösterin. Yüklemek için JPG biçimini kullanın.

6. Müzik veya ses klipleri varsa, lütfen MP3 formatını kullanın.

Başvurunuzu ve videolarınızı şu adrese gönderin: idolproducer@yxuniverse.com

Kayıt başlangıç tarihi: 7 Ekim 2020

Bilindiği üzere Lay doğum gününden önce bir geri sayım başlatmıştı. Geri sayımın sonucunda yatığı açıklamada kendisine ait yeni bir şirket kurduğunu ve bu şirkete hayallerinin peşinden koşan gençleri alacağını söyledi. Gençlere yeteneklerine göre eğitimlerini verip sonunda onların bir grup olarak çıkış yapacakları duyuruldu. Stajyerlerin ayrılacağı takımların isimleri ve logoları da paylaşıldı. Xuanwu (Çok Yönlülük), Suzaku (Vokal), Qinglong (Rap) ve White Tiger (Dans) takımı olacak.