Lee Jong Suk Askere mi Gidiyor?

8568

Lee Jong Suk’un 28 şubatta askere gideceği hakkında haberler çıkmıştı. Fakat ajansı tüm bu iddiaları reddetti ve henüz hiçbir şeyin belli olmadığını açıkladı.

Kurmuş olduğu  A-MAN Project ajansı tarafından “Aktör Lee Jong Suk’un bu yılın ilk yarısında askere gitmek istediği doğru ama henüz tarihi belli değil. 28 ubatta askere gideceği yanlış. Bu yılın ilk yarısı bitmeden başvurusunu yapacak ama şu an yayınlanmakta olan “Romance Is A Bonus Book” dizisine odaklanmak istiyor. Kendisine tarih tebliğ edildikten sonra görevini yerine getirecektir.” açıklaması yapıldı.

Ayrıca açıklamada Lee Jong Suk’un ortaokula giderken geçirdiği trafik kazası sonucunda çapraz bağlarını yırttığı için yüzden sosyal hizmetler görevlisi olarak askerlik görevini yapacağı da belirtildi.

Lee Jong Suk’un Lee Na Young ile başrolleri paylaştığı “Romance is a Bonus Book” dizisii 26 ocakta yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin bölümlerinin yarısı, yayınlanmaya başlamadan önce çekilmişti. Bu da askerlik konusunda sorun yaşamayacağı anlamına geliyor.