Lee Jong Suk ve Lee Na Young Birlikte Çalışmalarını Anlattı

4100

“Romance is a Bonus Book”un bitmesine 2 bölüm kala başroller Lee Jong Suk ve Lee Na Young diziyle ilgili fikirlerini anlattı.

Dan Yi’yi oynayan Lee Na Young “Çekim hayalleri kurarken sona geldiğimize inanamıyorum. ‘Romance is a Bonus Book’ sayesinde Dan Yi, Eun Ho ve yayıneviyle tanıştığım için çok mutluyum. Onlar sayesinde mutlu ve sıcak bir kış geçirdim. Umarım dizi, seyircilere sıcaklık ve rahatlık geçirebilmiştir.” dedi.

Lee Na Young gerçek hayatın acımasızlığına rağmen tereddüt etmeden ilerlemeye devam eden karakterini oturtmak için çok uğraştığını söyledi. “Dan Yi’nin inanılmaz çekiciliğini yansıtmakla ilgili endişelerim olsa da prodüksiyon ekibine güvenerek devam ettim. Sempatik senaryosu ile kalplere su serpen Senarist Jeong Hyeon Jeong’e, tatlı sözleriyle bizi yönlendiren Yönetmen Jung Hyo’ya ve ne zaman zorluklarla karşılaşsak gülümseyen ekibe müteşekkirim.” dedi.

Oyuncu ardından partneri Lee Jong Suk’a minnettarlığını dile getirdi. “Lee Jong Suk’a da teşekkür ederim. Anlayışlı olan, ilgilenen ve benimle en iyi ekip çalışmasını ortaya çıkaran bir oyuncu. Güvenilir bir çalışma arkadaşıyla çalışmaktan mutlu oldum ve onur duydum.” dedi.

Lee Na Young diğer oyuncu arkadaşlarını da unutmadı ve sevecen bir şekilde “Basımevindeki kişilerle olan sahnelerde büyüklerimi ve küçüklerimi görünce duygulanıyordum. Beraber geçerdiğimiz zamanlar çok duygusaldı.” şeklinde konuştu.

Oyuncu “Dan Yi’nin karakteri büyürken sanırım ben de oyuncu olarak büyüdüm. Her şeyden öte seyircilerin sevgi dolu bakışlarından dolayı çok mutluyum. Sonuna kadar benden gözünüzü ayırmamanızı istiyorum. Bana ve Dan Yi’ye çok iyi baktınız, teşekkür ederim. Son bölüme kadar Dan Yi’nin gelişmesi devam edecek. Umarım Dan Yi’nin bitmek tükenmek bilmeyen cesareti umudu ve rahatlığa sizlere geçebilmiştir.” şeklinde konuştu.

Cha Eun Ho’yu oynayan Lee Jong Suk ise “Cha Eun Ho adında sıcak ve olgun bir karakterle karşılaşınca kendime bakıp hem kişisel hem de oyunculuk anlamında geliştim. Cha Eun Ho’yu yazan Jeong Hyeon Jeong’a ve hassas duygularını aktaran Yönetmen Lee Jung Hyo’ya, diziyi sıcacık ve güzel yapan prodüksiyon ekibine ve dizideki oyunculara teşekkür ederim. Uzun süreli çalışmamızda çok değerli anılar biriktirdim.” dedi.

Lee Na Young hakkında ise “Sayende biraz daha rahat oyunculuk yapabilirim diye düşündüm. Senden oyunculukla ilgili çok şey öğrendim. Bu süreçte çok mutlu bir hayran oldum. Çok teşekkürler, çok mutluydum.” dedi. Oyuncu ayrıca seyircilere de teşekkür ederek “Sevginiz için hepinize teşekkür ederim. Umarım dizi sayesinde günlük hayatınızda mutlu olmuşsunuzdur. İyi bir adam ve iyi bir aktör olarak geri döneceğim.” dedi.