Lee Min Ho, “Pachinko” Dizisinin Çekimlerinde Şık Gri Saçlarıyla Görüntülendi

1063

Lee Min Ho, Netflix orijinal dizisi “The King: Eternal Monarch'”ı geçen yıl tamamladığından bu yana, Apple TV + dizisi “Pachinko'”nun çekimlerine hızlı bir şekilde başladı. Asya’da oldukça tanınan bir yüz olan 33 yaşındaki oyuncu, seçmelerden sonra başarılı bir şekilde dizinin başrolüne seçilmişti. Sekiz bölümlük dizi geçen yıl ekim ayında Güney Kore’de yapım aşamasına başladı ve oyuncular ve ekip bu yıl şubat ayında Vancouver, Kanada’da çekim yapmaya başladı.

Bir romandan ekrana uyarlama olan “Pachinko”, Koreli-Amerikalı yazar Min Jin Lee’nin aynı adlı romanına dayanıyor. Jeju’da fakir bir ailede doğan Hansu’nun (Lee Min Ho) hikayesini anlatıyor. 12 yaşında Japonya’nın Osaka kentine göç eder ancak alkolik babası nedeniyle sokaklarda dolaşırken kendi başının çaresine bakmak zorunda kalır. Daha sonra yeraltı geçmişinden yükseldikten sonra zengin bir tüccar olarak başarıyı bulur. Sunja (Kim Min Ha) ile romantik bir ilişki yaşayacaktır.

Sette görülen Min Ho’nun hayranları fotoğraf çektiklerinde gülümseyerek ve sıcak bir şekilde el sallayarak her zamanki samimiyetini sürdürüyor. Min Ho’nun şov için beyaz kıyafetli resimleri daha önce sosyal medyada ortaya çıktı, hayranlar ise kısa süre önce sette kostümlü daha fazla fotoğrafını paylaştı. Biraz uzun, şık gri saçları ve yüzünde bir yara izi olan geleneksel bir Japon yukatasında görüldü. Bu yıl yayına girmesi beklenen diziyi hayranlar heyecanla bekliyor.