Lei Jiayin, Yang Yang ve Jin Dong, Çin’in COVID-19 Salgını Üzerine Çektiği Dizide Yer Alıyor

1245

İnsan ruhunun dayanıklılığına yönelik hikâyeler seyirciler tarafından her zaman iyi karşılanmıştır. Bu nedenle COVID-19 ile mücadelede çeşitli ilham verici öykülerin bu mücadeleye uygun şekilde adlandırılmış “Together” adlı dizi için ele alınması şaşırtıcı değil. Dizi, devlet destekli çekiliyor ve SMG Shanghai Media Group, Youhug Media ve SMG Pictures tarafından yapılacak. Dizi için Pekin, Wuxi ve Şanghay’daki bazı çekim yerlerinde birçok çekim yapıldı ve gözleriniz yeterince keskin ise, kesinlikle diğerleri arasında aktörler Lai Jiayin, Yang Yang ve Jin Dong’u tanıyacaksınız.

Tabii ki yıldız listesinin daha uzun olabileceğini ve duyurulmamış oyuncuların da bu diziye katılmasını bekleyebiliriz. Aslında, daha önce bahsedilen üç ünlüden başka, yönetmen Liu Jiang, Johnny Huang Jingyu ve Li Xiaoran’ın başka bir mini hikâyede oynayacağını söyledi.

Hepimizin alışkın olduğu dram formatından farklı olarak (ikincil hikâye ile ana bölüm vb.) “Together” her biri iki bölümden oluşan on mini skeç toplaması gibi olacak ve krizden kaynaklanan muazzam zorlukların üstesinden gelmek için birlikte (dizinin ismi Together’ın anlamı) çalışan yaşamın her kesiminden insanların gerçek hikâyelerini daha iyi sergilemek için Çin’in farklı yerlerde çekilecek.

Dizinin bu yıl prömiyer yapması bekleniyor ve Lei Jiayin, Yang Yang ve Jin Dong’un oynadığı sahnelerinin bazılarının çekimleri başladı.