Leo Luo Yunxi ve Bai Lu’nun Hayran Kulüpleri Sevgili Oldukları Dedikodularını Reddediyor

1796

Sevgili söylentileri gelmeye devam ediyor. Leo Luo Yunxi ve Bai Lu’nun, 23 temmuzda Weibo’da, çıktıklarına dair söylentiler dolaşmaya başladı. Paparazziler Hengdian’da birlikte yemek yiyen Leo Luo ve Bai Lu’nun bir videosunu yayınladı. Her ikisi de şu anda ayrı diziler çekiyor. Leo Luo ve Bai Lu’nun, gün boyunca çalışmayı bitirdikten sonra bir yemek için buluştukları söyleniyor. Restorandan çıktıktan sonra ikisi de ayrı ayrı otellerine döndüler. Öyle görünüyor ki başka insanlar da oradaydı.

Haberler trend olmaya başladıktan sonra, Leo Luo ve Bai Lu’nun hayran kulüpleri aynı anda çok benzer bir duyuru yayınladılar ve birbirlerini etiketlediler. “Bai Lu ve Luo Yunxi-laoshi’yi çevreleyen söylentilerle ilgili olarak, şirketle görüşüldükten sonra söylentilerin yanlış olduğu doğrulandı. Meslektaşlar arasında normal sosyalleşme kötü niyetli olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen blog yazarlarından ve ying xiao hao’dan (yxh hesapları) daha fazla yanlış anlaşılma yaratmasını durdurmalarını istiyoruz. Aynı zamanda, her iki oyuncunun modern romantik dizisi “Love is Sweet”i heyecanla bekleyin.”

Bai Lu ve Leo Luo “Love is Sweet” çekim setinde.

Leo Luo ve Bai Lu “Love is Sweet” adlı bir romantik komedide çalışmışlardı. Dizi bu yıl 30 martta çekimlerini tamamladı. Bai Lu, Leo Luo’nun mayıs ayında “And the Winner is Love” dizisinin tanıtmasına yardımcı olurken sette harika zaman geçiriyorlardı ve iyi arkadaş oldular.


“Love is Sweet”de ikilinin şirin bir sahnesiyle ilgili daha önce şu haberi paylaşmıştık: https://www.asyarazzi.com/leo-lu-bai-luyu-neden-kucaklamis-olabilir-ki/