Li Wenhan, Niki Yi ile Sevgili Olduğu Söylentilerine Açıklama Yaptı ve Bekâr Olduğunu Söyledi

404

Güney Kore-Çin erkek grubu UNIQ ve Çin erkek grubu UNINE’ın bir parçası olan Çinli şarkıcı-aktör Li Wenhan, geçtiğimiz günlerde eski I Me kız grubu üyesi Niki Yi Yizi ile çıktığı söylentilerini ele almak için sosyal medyada bir açıklama yayınladı.

Li Wenhan dün gece yayınladığı bir gönderide, durumu düzeltmeye çalıştı ve şunları yazdı: “Son birkaç gündeki olayların herkesi endişelendirmesine üzüldüm. Hayranlara hediyeleri, bana olan hoşgörüleri ve inançları için teşekkür etmek istiyorum. Bugünlerde herkesin benim gibi acı çektiğini biliyorum. Ekibim Weibo’yu okumamamı söyledi ama yine de okuyorum. Birçok insan bana ne düşündüğümü soruyor. Kariyer istiyor muyum? Cevabım şu: 26 yaşındayım, eğer şimdi bunun için savaşmazsam, ne zaman bunun için savaşacağım? Ben bir sanatçıyım, bir idolüm ve neye katlanmam gerektiğini biliyorum. Mükemmel değilim, birçok eksiğim var ve birçok sapma yaşadım, ancak hayalimi asla unutmayacağım. Bu yol boyunca benimle kaldığınız için teşekkür ederim, benden daha fazla dayandığınızı biliyorum. Son olarak, şu anda bekâr olduğumu ve zirveye ulaşmak için çok çalışacağımı söylemek istiyorum. Ben hep buradayım.”

10 eylülde, Youku Entertainment Li Wenhan ve Niki Yi’nin birbirlerine yakın bir şekilde davrandıkları iddia edilen bir görüntü yayınladı ve bu görüntüler ikilinin çıkma dedikodularını ateşledi. Videoda Li Wenhan olduğu iddia edilen adam, Niki Yi’yi kucaklamadan önce kadının boynunu ovuşturup arabaya yaslarken görülüyor. Bu Li Wenhan’ın sevgili söylentilerine ilk kez karışması değil. UNINE ve Li Wenhan daha önce söylentilere rağmen bekâr olduğunu vurgulamıştı.

Yine de, internet kullanıcıları bu sefer onun ifadesini inanmış gibi görünmüyor ancak onu her iki şekilde de destekleyeceklerini ifade eden sadık hayranlar da var.