Li Xian, Paparazzi’nin Onu Kışkırtmaya Çalıştığı Diyaloğu Paylaştı

491

Li Xian kişisel alanını ve mahremiyetini korumak isteyen en açık sözlü ünlülerden biridir. Halka açık bir etkinlik olmadığında, insanların onu takip etmesini istemediği konusunda çok açık ve net davranmıştı. Evinin yakınında kamp yapan takipçi hayranların eylemlerini kınamıştı. Li Xian geçen yaz “Go Go Squid” ile popülerliği patladığında, yeni keşfedilen popülaritesi hakkında bir röportajda yaşam tarzının takipçiler ve paparazziler tarafından bozulduğundan bahsetmişti.

Li Xian, takipçi hayranlarına ve paparazzilere halka açık bir etkinlikte olmadığı zaman onu takip etmeyi bırakmaları için yalvaran epeyce gönderi paylaştı. Son zamanlarda paparazzilerin onu kışkırtmaya çalıştığı bir olay oldu. Li Xian, bir Weibo gönderisinde bu diyaloğu açıkladı ve 8 ağustosta ne kadar çaresiz hissettiğini açıkladı.

Yazısı şöyle: “Bu gece gizlice çekim yapan başka bir paparazziyi yakaladım. Beni gördüğünde söylediği ilk cümle şuydu: Weibo’ya bir daha yazmayacaksın, değil mi? Kardeşim dedim, özel zamanımda ve çekim yaparken rahatsız edilmekten hoşlanmadığımı zaten biliyorsun. Neden beni hiç umursamadan takip etmeye devam ediyorsun ve beni rahat bırakmıyorsun? Bu diziyi zaten iki aydan fazla bir süredir çekiyorum. Beni 2 aydan fazla takip ettin. 2 aydan fazla bir süredir bana yakalandın. Bu dizideki kostümlerimizin spoilerlarını 2 aydan fazla izinsiz ifşa ettin. Zaten çok yoruldum. Siz yorulmadınız mı?”