Li Xian’ın Yeni Dizisinden Resimleri Yayınlandı!

875

Li Xian geçen sene “Go Go Squid”‘de kalplerimizi kazandı ve o zamandan beri yeni dizisini bekliyoruz! Kişisel nedenlerden dolayı, yakın zamanda yayınlanan “Tientsin Mystic 2″de yer alacak kadar iyi hissetmiyordu. Neyse ki Li Xian bir başka dizi “A Love Never Lost” ile geri dönüyor.

“A Love Never Lost” Cumhuriyet döneminin başlarında (1910’lar) geçen bir dönem dizisidir. Devrimciler, yabancı kuvvetler ve 1. Dünya Savaşı’nın başlangıcı Çin’in sokaklarını rahatsız eder. Li Xian bir ordu subayı karakterini canlandırıyor. Muhtemelen hem tartışmalı güçlerin savaş eziyetlerine hem de kişisel (politik ve/veya romantik) tutkularına karşı savaşacak.

Hong Kong Film Ödülleri’nde en iyi oyuncu ödülü alan Chun Xia’da nadir olarak dizilerde yer almasıyla biliyor ve kadın başrolü canlandıracak. Birçok hayran Li Xian ve Chun Xia’nın aynı dizide yer almalarının diziyi çok yükselteceğini söylüyor.

Dizi kadrosuna katılan bir başka yükselen aktör bir entelektüeli canlandıracak olan Zhu Yawen.

Bu üçünün yanında, Wei Daxun başka bir askeri subay olarak yardımcı bir rol oynayacak. Aynı zamanda Wei Daxun da nadiren dizilerde yer alan birisi, onu sıklıkla tv reality şovlarında görmeye alışkınız.

Bu fotoğraflardan Li Xian’ın geçmiş çalışmalarına (Go Go Squid gibi) kıyasla daha ciddi bir dizi bekleyebiliriz. Ancak kesinlikle bol miktarda komedi unsurları da olacak ve adından da anlaşılacağı gibi romantik bir derinliği bile olabilir. Tüm Li Xian’ın hayranlarının “Tientsin Mystic 2″deki beklentisine rağmen, daha farklı roller üstlendiği için Li Xian beklentileri yükseltiyor.