Liu Wen ile William Chan Çıkıyorlar Mı?

1512

William Chan (Only Side by Side with You) oldukça ilginç bir aşk hayatına sahip. Angelababy ve Charlene Choi ile gündemde olan ilişkileri vardı. Son yıllarda, Brezilyalı model Bruna G Marth ile çıktığı söylentileri çıktı. Hayranlar çıktıklarına dair kanıt gösterseler de, ikili bunu hiçbir zaman kabul etmedi. Bruna G Marth şu anda başka biriyle çıkıyor. William Chan’in ise son zamanlarda aniden Çin süper model Liu Wen ile çıktığı söylendi.

Bir internet kullanıcısı “Oda arkadaşımın iş arkadaşlarından birisinin erkek arkadaşı William Chans’ın evini tamirat için gitti ve Liu Wen’i orada gördü. Bu kesinlikle doğru.”  yazdı. Bu yazı çok ilgi çekti ve William Chan ve Liu Wen’in Weibo’da trend olmasına yol açtı. William Chan daha önce Pekin’de bir ev satın aldığını ve yenileme aşamasında olduğunu söylemişti.

Liu Wen ve William Chan ilk kez geçen yıl Paris’te CHANEL tarafından düzenlenen moda haftası için davet edildiklerinde tanıştılar. William Chan ayrıca Vogue dergisinde ilk tanıştıklarında fotoğraf çekmek için Liu Wen’e koştuğunu açıklamıştı. Liu Wen bunu hatırlamadığını söyledi, ancak William Chan ile ilk kez CHANEL’in J12 etkinliğinde tanıştıklarını söyledi.

Liu Wen, geçen yıl “Qi Yu Ren Sheng 2” ye konuk olduğunda, daha önce kimseyle çıkmadığını açıklamıştı. Görünüşe göre herkes Liu Wen’nin aşkı bulduğunu görmek için çok umutluydu. Sina Entertainment, Liu Wen’nin ajansına ulaştı ve söylentilerin “kesinlikle sahte” olduğunu açıkladı..