Lu Han ve Wu Lei’nin “Cross Fire” Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

2885

Başrollerinde Lu Han, Wu Lei, Dai Luwa ve Song Yan Fei’nin oynadığı 36 bölümlük e-spor üzerine kurulu “Cross Fire” dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizide ayrıca Shao Bing, Wang Jiang, Liu Shuailiang, Zhu Junlin, Huang Deyi, Pan Meiye, Song Jiateng, Xia Zhiyuan, Yang Kaicheng, Zhang Chen, Liu Yang ve Liu Jieyi yer alıyor. “Cross Fire” 20 temmuzda prömiyer yapacak.

Hayallerinizin peşinden gitmek asla kolay değildir. Saatlerce eğitim görüp kaderin sillesini defalarca yiyebileceğiniz bir sektör olarak tarif edilen e-sporu anlatan dizi, arkadaşlık ve asla pes etmemenin değeri hakkında bir hikâye. Dizide, iki ayrı yılda var olan ancak aynı gün aynı oyunu oynarken karşılaşan Xiao Feng ve Lu Xiao Bei’nin hikâyesi anlatılıyor.

2008 yılında yaşayan Xiao Feng, ekibini zar zor bir arada tutan fakir bir e-spor oyuncusudur. E-oyun sektörü bu dönemde henüz zirveye ulaşmamıştır ve Xiao Feng, kariyer seçimi nedeniyle yanlış anlaşılmasına ve kendisiyle alay edilmesine rağmen hayalini sürdürmeye devam eder. Bu arada, tekerlekli sandalyeye bağlı dahi Lu Xiao Bei 2019’da yaşıyordur. Kardeşinin mirasına devam ettirmeye ve e-spor profesyoneli olmaya yemin etmiştir ama hayalleri, bir kaza geçirip profesyonel bir ekibe girme şansı yok olduğunda yıkılır. Farklı bir zaman ve mekânda var olan iki kişi, seçtikleri kariyerlerinde birbirlerine yardımcı olabilecekler mi?

Dizinin 15 temmuzda yayınlanan ilk fragmanı:

Bu fragman da bugün yayınlandı:

Dizinin posterlerine de buradan bakabilirsiniz: