Luhan, “Heaven Official’s Blessing” Animasyonunun İkinci Sezonu için Şarkı Yayınladı

219

Heaven Official’s Blessing (Tian Guan Ci Fu)’ın dizi uyarlamasında Xie Lian’an karakteri için Luhan’ın düşünüldüğü haberlerinin ortaya çıkmasından sonra bu şarkıyı Luhan’ın seslendirmesini ilginç bulmuyor musunuz? İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Lu Han ve Greg Hsu’nun “The Heaven Official’s Blessing”in Dizi Uyarlamasında Rol Alacakları Söyleniyor Şarkıcı-aktör Luhan, Çin animasyon dizisinin ikinci sezonu için ana tema şarkısını söylemesi için seçildi.

Luhan’ın yepyeni şarkısının adı Lian Cheng Ci ve tesadüfen, en iyi yarışmacı olarak kabul edildiği karakter “Lian” ile aynı. Kabul edelim ki, bazı şeyleri biraz fazla okuyor olabiliriz ama bu “ipuçlarını birleştir” gibi bir durum olsaydı akıllara durgunluk verirdi, değil mi? Sonuçta orada Luhan’ın görselinin kesinlikle Xie Lian karakterine uygun olduğunu görmeye yetecek kadar hayran yapımı video var. Ayrıca Luhan’ın “Fighter of the Destiny”de Chen Chang Sheng karakteri ile sunduğu görseller de, Xie Lian’ın giyeceği beyaz cüppeye benzer kıyafetle donatılmıştı ve pek çok hayranı ikna etmişti. Luhan’ın “Cross Wire” ve “Sisyphus” dizilerindeki oyunculuğu için aldığı takdirle birleştiğinde hayranları kesinlikle rolü kapma şansının yüksek olduğunu düşünüyor.

“Fighter of the Destiny”de Luhan

Dizinin oyuncu kadrosunun, dizi şubat ayında başlaması beklendiğinden yakın zamanda açıklanacağına dair söylentiler dolaşıyor. Ama bu gerçekten gerçekleşene kadar, “Heaven Official’s Blessing” için Luhan’ın yeni klibini izleyin:

Not: Luhan’ın kapak fotoğrafında “bilibili” yazısı size ilginç ve komik gelecektir. Bilibili Çinde animasyon, çizgi roman ve oyun temalı içeriklerin paylaşıldığı bir platformdur. Luhan bir animasyona şarkı seslendirdiği için fotoğraf oradan alınmıştır.