Mayıs’ta İzlenecek En İyi 4 Dizi

2359

Bahar sonunda geldi! Birçoğumuz hâlâ evde kalmaya devam ederken, sürekli genişleyen izleme listemizi tamamlamak için mükemmel bir zaman. Daha da heyecan verici olan, mayıs ayı için gösterime girecek yeni dizilerin sıralanması. Mayıs ayında izlenecek en iyi 4 yeni dizi listemize göz atın!

Beautiful Reborn Flower 

Bir romandan uyarlanan bu romantik dizi, bir zamanlar ayrılmayan ancak ebeveynleri boşandığında ayrılmaya zorlanan ikiz kız kardeşler, Qiao Man ve Nan Sheng’i (her ikisi de Jelly Lin tarafından oynanan) anlatıyor. İkisi de aynı üniversiteye farkında olmadan kaydolduklarında tekrar bir araya gelseler de Qiao Man, Nan Sheng’in erkek arkadaşı Lin Heping’e (Song Weilong) âşık olduğunda hayat daha da karmaşıklaşıyor. Yıllar sonra Heping aniden Qiao Man’ın çalışma ekibine katıldığında Heping ve Nan Sheng ayrılmışlardı. Qiao Man, kız kardeşi ve Heping’in yeniden birleşmesine yardım etme inancını takip edecek mi yoksa sonunda kendi kalbini mi takip edecek ?

Serenade of Peaceful Joy 

Yakın zamanda yayınlanmaya başlayan ve merakla beklenen bu dizi, doğumunu çevreleyen bir sırrı keşfettikten sonra kızının geleceğini planlamakta ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalan bir kralın (Wang Kai tarafından oynanıyor) hikâyesini anlatıyor. Maggie Jiang da bu tarihi dizide rol alıyor.

The Wolf 

Çok sayıda gecikmeden sonra (dizi ilk olarak 2017’de çekildi), Wolf’un bu mayıs ayında yayınlanması bekleniyor! Wolf’un konusu krallığını korumak için kendi ailesine karşı duran Tang Hanedanlığı’nın günbatımı yıllarında genç ve dürüst bir prensi (Darren Wang) anlatıyor. Dizide aynı zamanda kadın başrol olarak Li Qin ve yardımcı rolde ise Xiao Zhan (Sean Xiao) yer alıyor.

We Are All Alone

Godfrey Gao aklımızda hâlâ tazeyken bu dizinin ölümünden sonra yayınlanması kalplerimize sarılmak gibi. “We Are All Alone”, kariyeri ani bir darbe alan güçlü bir ajan olan Mo Xiang Wan’ı (Qin Lan) anlatıyor. Mo Xiang Wan deneyimli aktörlerin tutkusundan ilham aldıktan sonra, iyi projelere odaklanarak kendini yeniden keşfetmeye karar verir. Zirveye geri dönerken, başarılı şirket avukatı Mo Bei (Godfrey Gao) ile tanışır.

*Godfrey Gao, Çin’de Chase Me isimli programın çekimleri sırasında kalp krizi geçirerek 27 Kasım 2019’da hayatını kaybetmişti.