Meğer Zheng Shuang “Love O20″deki Karakteri Wei Wei’yi Sevmiyormuş!

719

Hayranlar dört sene önce yayınlanan “Love O20” dizisinden beri Yang Yang ve Zheng Shuang’ın bir dizide tekrar birlikte oynamaları için ölüp bitiyor. Yang Yang geçen sene Zheng Shuang’a doğum gününde iyi dileklerini yollayınca hayranlarda bir umut ışığı yanmıştı. Geçtiğimiz ağustosta ise Yang Yang çiftin tekrar birlikte oynamalarını isteyen hayranları “The Irresistible” programında “Love O20″nin kapanış şarkısını söyleyince iyice heyecanlandırmıştı. Ayrıca programda şarkıyı bilmediğini düşünen takım arkadaşı Cheney Chen’e “Bu şarkıyı söylemeyi nasıl bilmem?” de demişti.

Zheng Shuang yakın zamanda “Two-way Mirror” programında Xinhuanet ile bir röportaj yaptı. Zheng Shuang programın bir yerinde bir hayranıyla güveç yiyordu. Yemek yerken Zheng Shuang hayranına en çok hangi dizisini sevdiğini sordu. Hayranı Zheng Shuang’a kendisini “Meteor Shower”dan beri takip edip sevdiğini ama favorisinin “Love O20″deki Wei Wei karakteri olduğunu söyledi. Hayranı Wei Wei’nin etrafında onu karalayan pek çok faktörün olduğundan bahsetti.

Zheng Shuang bunun üzerine dürüstçe duygularını ifade etti. “Ben aslında onu pek sevmiyorum.” dedi Hayranı çok mükemmel olduğu için mi diye sorunca Zheng Shuang “Hayır, o sadece bir fantezi. Bence insanlar onun durumunda olamaz. Mesela sizi hayal kırıklığına uğrattığım veya sorunlu olduğumu düşündüğünüz bazı hareketlerim olmuyor mu?” dedi. Hayranı da Zheng Shuang’ın hâlâ içinde çocuksu bir yanının olduğunu belki bir sonraki doğumn gününde büyüyeceğini düşündüğünü söyledi.

Zheng Shuang bunu duyunca küçükken anne ve babasının kolay para kazanmadığını bildiğini anlattı. Daha çocuk yaşta paranın önemini öğrendiğini ve ihtiyaçlarını karşılamak için para kazanması gerektiğini fark ettiğini belirtti. Ayrıca dürüstçe para lazanmak için oyuncu olduğunu da açıkladı.


Zheng Shuang daha 5 yaşındayken sektöre girebilmek için reklamlarda oynamaya başlamış. Annesinin onu ayda bir KFC’ye götürdüğünü, bir keresinde de hasta olduğunda canının hamburger istediğini, babasının da yağmurlu havada ona hamburger aldığını hatırladığını söyledi. Babasının sırtını görmek hoşuna gitmemiş ve bu durum onu ağlatmış. Sonrasında da sakin ve havalı biri görünmeye çalışmış.