Melez “Produce Camp 2020” Yarışmacısı Dikkatleri Üzerine Çekti

1643

Yarı Kongolu-yarı-Çinli Winnie Zhong Fei Fei, Weibo ve Twitter’da hızlı bir şekilde paylaşılmaya başlandı.

Bu ayın başlarında, “Produce Camp 2020” yarışmacıları açıklandı ve bir yarışmacı özellikle dikkat çekiyor: Winnie Zhong Fei Fei. 1996 yılında Çin’in Liaoning şehrinde dünyaya gelen Zhong Fei Fei’nin annesi Çinli babası Kongolu. Fei Fei, bu şovda yarışan ilk Afrika kökenli yarışmacı!

Fei Fei, Çince, İngilizce, Svahili dili ve Fransızca biliyor ve çok etkileyici bir akademik geçmişe sahip! Melez güzel, Lisans derecesini Boston Üniversitesi’nde, yüksek lisans derecesini prestijli John Hopkins Üniversitesi’nde terörle mücadele alanında yaptı. Fei Fei, Çin’de karşılaştığı ırkçılığa rağmen benzersiz görünümü ile uluslar arası hayranlar kazanıyor. Okulda, Winnie saçlarını daha fazla uyum sağlamak için düzleştirdiğini açıkladı ancak şimdi doğal buklelerini gururla sergiliyor.

Bazı Çinli internet kullanıcıları Weibo’da hakkında ırkçı yorumlar yayınladılar ve ona “Afrika’ya geri dönmesini” söylediler ve onun için “n kelimesi”ni (*nigger siyahileri aşağılamak için kullanılan terim) kullanıyorlar. Ancak Fei Fei aynı zamanda çok destek de alıyor. Diğer internet kullanıcıları da şunları yazarak onu savundu: “O Çinli, ona sesini yükselten insanlar Çinli değil” “Bu cilt tonunu istiyorum” “Bu ırkçılara diyecek söz bulamıyorum. Kardeşim, çok güzelsin ”.

Winnie ayrıca Twitter’da çok destek aldı ve zaten çok sayıda uluslar arası hayranı var!

Sınırları cesurca kıran Winnie’ye olan desteği gördüğümüz için çok mutluyuz! “Produce Camp 2020″‘nin yeni sezon haberleri için bizi takipte kalın!