Merakla Beklenen “Go Go Squid!”ın Devamının Oyuncu Kadrosu Açıklandı

3232

2019 yazını hatırlıyor musunuz? Düşünebileceğimiz tek şey “Go Go Squid”di! Hepimizi heyecanlandıran Tong Nian (Yang Zi) ve Han Shang Yan’ın (Li Xian) nihayet bir araya gelmelerini merakla bekliyor musunuz? “Go Go Squid” sadece izlenme oranlarında zirveye yükselmedi aynı zamanda Li Xian’ın popüleritesi de yükseldi, 2019’un geri kalanında düşünebileceğimiz tek şey bu kalp atışı oldu!

“Go Go Squid!” aslında Mo Bao Fei Bao’nun bir seri romanına dayanıyor ve sıkı hayranlar hikâyenin Han Shang Yan ve Tong Nian ile bitmediğini biliyorlar. İkinci roman, daha kişisel ve profesyonel zorlukları üstlendiği için Wu Bai’yi (Hu Yitian) ana karakter olarak ele alıyor.

Sıkı hayranlar, devam dizisinde Hu Yitian ve Li Yi Tong’un başrollerde oynayacağını söylüyorlar ve buna tanıklık da ettiler.

“Go Go Squid’ın devam dizisinin çekimleri başladı. Başrol oyuncuları Hu Yitian ve Li Yi Tong, herkes heyecanlı mı? ”

Resmi prodüksiyon ekibi henüz sosyal medyaya bir şey paylaşmamış olsa da, başka hiçbir şey sette aktör ve aktris çekimlerine tanıklık etmekten daha doğrulayıcı olamaz!

Hu Yitian son zamanlarda “Handsome Siblings”de başrol olarak daha da popülerlik kazandı. Li Yi Tong’un geçmişinde zaten birkaç popüler tarihi dizisi var.

Bu ikisi dikkat edilmesi gereken yeni yetenekler ve “Go Go Squid!”in devam ekibi, kadro konusunda bazı harika kararlar verdi. Dizi 2021’e kadar çıkacak ancak umarım COVID-19 temizlenirse erken bir yayın bile görebiliriz!