Mike Angelo, Oğlu Maxwell Üzerinde Sarah Casinghini ile Velayet Anlaşması Yaptı

2484

Taylandlı aktör Mike Angelo, oğlu Maxwell için gergin ve kamuya açık bir koruma savaşının ardından 4 martta eski kız arkadaşı Sarah Casinghini ile bir velayet anlaşmasına vardığını açıkladı. Geçen eylülde Mike Angelo, Maxwell’in annesi Sarah Casinghini’nin oğullarını görmesini engellediğini açıklamıştı. Mike Angelo, Maxwell’in ortak velayetini almak ve yasal olarak babası olarak tanınmak için Sarah Casinghini’yi mahkemeye verdi. Birkaç arabuluculuk turundan sonra, her iki taraf da 4 martta bir velayet anlaşmasına vardı.

Mike Angelo, Sarah Casinghini ile velayet anlaşmasının sonuçlandırılmasının ardından 4 martta medyaya konuştu. Ayrıca Instagram’da artık yasal olarak Maxwell’in babası olarak listelendiğini doğrulayarak, “Bugün oğlumun yasal olarak babası oldum. Bizi baba oğulu destekleyen ve cesaretlendiren herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Sözleşmenin şartları aşağıdaki gibi:

  1. Mike Angelo, Maxwell’in yasal babası olarak onaylanmıştır. Sarah Casinghini, Maxwell’in tek başına velayetini elinde tutacak.
  2. Maxwell, Phuket’teki şu anki okulunda eğitimine devam edecek. Okul parası, 1-6. sınıflarda Sarah Casinghini ve Mike Angelo arasında ikiye bölünecek. Mike, Sarah Casinghini’nin babasının yerine doğrudan okula ödeme yapacak. Orada okuyan iki akrabaları olduğu için indirim alacakları gerekçesiyle doğrudan babasına ödeme talebinde bulundular. Ancak Mike Angelo okulu aradı ve kim öderse ödesin indirimin etkilenmeyeceğini söylediler. Mike Angelo, Maxwell’in 7. sınıftan üniversiteye kadar olan okul ve öğrenim masraflarından sorumlu olacak.
  3. Mike Angelo, Maxwell’in sağlık sigortası ve hayat sigortasından sorumlu olacak ve üniversiteye girdiği zaman için bir tasarruf fonu oluşturacak.
  4. Sarah Casinghini, Maxwell’in günlük harcamalarından sorumlu olacaktır.
  5. Mike Angelo, Maxwell’i ayda en az üç kez görmek istedi, ancak ayda iki kez görüşecek. Maxwell’i ziyaret başına görebileceği gün sayısı öngörülmedi, ancak Sarah Casinghini’ye ziyaretten 5 gün önce bildirimde bulunmalı, aksi takdirde talebini reddetme hakkına sahip.