Mike Angelo’nun Oğlu Maxwell, Annesiyle Canlı Yayın Yaparken “Babam Beni Gerçekten Seviyor mu?” Diye Sordu

6078

Taylandlı aktör Mike Angelo, eski kız arkadaşı Sarah Casinghini ile 6 yaşındaki oğlu Maxwell için velayet savaşı nedeniyle son zamanlarda haberlerde yer aldı. Mike Angelo, Sarah Casinghini’nin oğlu Maxwell’i görmesine izin vermediğini iddia ediyor, bu yüzden de ortak velayet için başvuruda bulundu. Mike Angelo oğlunu nasıl göremediğini anlatmak için televizyona çıktığında duygusallaştı ve ağladı. Her şeye rağmen Mike Angelo her ay nafakasını ve oğlunun tüm masraflarını ödüyor. Mike Angelo programda ayrıca salgın nedeniyle artık geliri olmadığını söyledi. Oyuncu, para biriktirmek ve tüm masrafları karşılamak için birikimlerine güvendiğini ve harcamalarını ayda 15.000 baht ile sınırlandığını da açıkladı.

20 eylülde Sarah Casinghini, Maxwell ile bir Instagram canlı yayını yaptı. “Baban seni seviyor.” veya “Baban seni özlüyor.” şeklinde yorumlar vardı. Sarah Casinghini daha sonra Maxwell’e babasının onu çok sevdiğini söyleyen biri olduğunu söyledi. Maxwell daha sonra sordu, “Gerçekten mi? Yalan mı söylüyorsun? Öyleyse neden beni daireden attı? O zaman neden her şeyi elimden aldı?” Bunun üzerine Sarah Casinghini, Maxwell’e “Çocuğum, böyle şeyler söyleyemezsin.” derken görülüyor.

Video trend oldu ve Tayland ve Çin eğlence haberlerinde manşetlere taşındı. Mike’ın ağabeyi Golf Pichaya da videoyu yeniden yayınladı ve “Yeğenime ne aşıladın? Yeğenim çok zavallı bir çocuk. Ne yazık ki böyle kötü bir ortamda yaşaması gerekiyor.” Birçok internet kullanıcısı da öfkesini dile getirdi ve Maxwell’in bunları söylemesi için eğitildiğini ve annesi tarafından bu fikirlerle beslendiğini belirtti.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?