Moonlovers Kadrosundan EXO’dan Baekhyun, Kang Han Na ve IU’nun Tatlı Etkileşimi

2096

Kang Han Na ve EXO’dan Baekhyun yeniden bir araya gelmeyi eğlenceli bir şekilde kutladılar ve IU kendine engel olamayarak sevinçli tepkisini bıraktı!

5 haziranda Baekhyun, KBS Cool FM’in “Kang Han Na’s Volume Up” çekimlerinde en son solo şarkısı “Candy”yi tanıtmak için yer aldı. İkisi birlikte “Moonlovers: Scarlet Heart Goryeo”da birlikte çalıştılar ve radyo programında harika zaman geçirdiler.

Daha sonra Kang Han Na, Baekhyun’un yeni şarkısı “Candy Challenge” katılımını “Olgun tarçın ve oldukça komik nane, başka ne istiyorsunuz?” başlığı ile kişisel Instagram hesabında paylaştı. Videoda Baekhyun’un kendisine eşlik ettiği ve Kang Han Na’nın dans hareketlerini göstermesiyle eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Kang Han Na’nın elinde boş bir bardakla dans ettiği ve Baekhyun’un bir kese tuttuğu ikinci video biraz daha eğlenceliydi.

“Moonlovers: Scarlet Heart Goryeo” yıldızı IU videoları gördükten sonra “Neden birdenbire kahve ve kese tutuyorsunuz?” diyerek yorum yaptı. “Çok komik, tekrar izlemek için tekrar geldim. Ve bunu ezberlemekte iyi iş çıkarmışsınız.” ve ““Bu neden gerçekten bu kadar çok eğlenceli, komik kardeşlerim?”  yorumlarını bıraktı.

Bu tatlı etkileşimleri Moonlovers hayranlarını oldukça memnun etti.

Baekhyun ve Kang Ha Na’nın “Candy Challenge”inin tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz: