“Nothing But Thirty” Sevdiyseniz “Legacy” İzlemeniz Gereken Bir Dizi

818

“Nothing But Thirty” kesinlikle bu yıl yayınlanan en çok konuşulan dizilerden biri. Dizi artık bittiğine göre ne izleyeceğini bilmemek çok sıkıntılı bir durum. Ama kurtarıcınız yakında yayınlanacak olan “Legacy” dizisi olabilir. “Nothing But Thirty”nin kalbimizde bıraktığı boşluğu bu dizi doldurabilir.

“Nothing But Thirty” gibi, hikâye üç kadının etrafında gelişiyor. Ancak bu sefer bu kadınlar, babalarının mirasını (dolayısıyla isminin itibarını) yerine getirmek için birlikte çalışan kardeşlerdir. Kız kardeşler başlangıçta babalarının servetinin bir parçası için kendi aralarında kavga ederek babalarının işine geri dönerler. Ancak kısa sürede kanın sudan daha ağır bastığını, kaos ve çatışma döneminde birbirlerine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduklarını fark ederler.

“Legacy”de yıldız oyuncu Qin Lan, sessiz ve zarif abla Yi Ling olarak karşımıza çıkacak. Tayvanlı ünlü romantik senaryo yazarı Chun Yao ile birlikte çalıştıktan sonra kariyeri yükselişe geçen Qin Lan, karizmatik çekiciliğe ve zarif bir duruşa sahip olduğu için bu role biçilmiş kaftan.

Wu Jingyan, büyükanne ve büyükbabaları tarafından büyütülen zeki, işe aklı yatkın orta kız kardeşini oynuyor. Popüler tarihi dizi “Story Of Yanxi Palace” ile ün kazanan Wu, gelecekte de dikkat edilmesi gereken bir yüz olacak.

Biraz daha az tanınan Zhang Nan, yurt dışından yeni dönen en küçük kız kardeşi canlandıracak. Saf ve iyi kalpli, gerçek dünyanın lekelemediği hayaller ve özlemlerle doludur. Ayrıca dizide K-POP’tan dönen Han Geng’in de yardımcı oyuncu ve Super Junior hayranı olarak görüneceğini belirtmekte fayda var, çok heyecan verici!

İster dokunaklı bir kardeşlik hikâyesi, ister “Nothing But Thirty”nin yerine geçecek bir hikâye arıyor olun, “Legacy” kesinlikle izlenecekler listenizde olmalı!