“Nothing But Thirty”in Kore Uyarlaması Yapılacak

552

“Nothing But Thirty” 2020’de Çin’deki en büyük dizilerinden biriydi. Eleştirel övgülerle yayınlanan dizi, Jiang Shuying, Tong Yao ve Mao Xiaotong tarafından canlandırılan ve 30’lu yaşlarına girerken hayatlarının önemli aşamalarında zorluklarla karşılaşan üç farklı şehirli kadının hikâyesini konu alıyor. Hit dizinin Kore uyarlaması yapılacak ve JTBC dizinin telif haklarını almak için görüşmelerde bulunuyor.

Dizinin hayranları, bir Kore uyarlaması konusunda çok mutlu. Popüler diziler “Itaewon Class” ve “The World of the Married”i yayınlayan JTBC, hiç şüphesiz Kore dokunuşuyla “Nothing But Thirty”nin yüksek kaliteli bir uyarlamasını sunacaktır.

Dahası bu durum hayranlar arasında hangi aktrislerin dizide oynamaya uygun olacağını tartışmalarına yol açtı. Bir hayran, “Crash Landing on You” yıldızı Son Ye Jin’in Wang Manni rolünü oynaması gerektiğini öne sürdü. Şaşırtıcı bir şekilde, orijinal Çin versiyonunda rol alan aktris Jiang Shuying, Kore oyuncu seçimi önerisi konusunda da hemfikir oldu ve “Rolü oynayın! Rolü oynayın! Ben tek taraflı olarak bunu kabul ediyorum. Benim olan her neyse onun olabilir.” yorumunda bulundu.