NU’EST’den Minhyun Hayranlarının İlhamı Olduğundan ve Müzikteki Hedefinden Bahsetti

835

Minhyun, Esquire dergisi ile iş birliği yaparak, kaliteli yaşam tarzı markası Moncler’in “Moncler Voice” kampanyasına katıldı.

“Moncler Voice” kampanyası 13 temmuzda başlatıldı ve farklı kariyerlerden kişileri bir araya getirip “Moncler sizin için ne ifade ediyor?” diye soruluyor. NU’EST’ten Minhyun, 2019’dan bu yana Moncler’in marka elçisi olarak faaliyet gösteriyor ve kampanyaya katılan tek Koreli ünlü. Moncler’i “Yeni bir başlangıç ​​ve meydan okuma ve uzun zamandır birlikte olmayı umduğum uzun zamandır arkadaşım.” olarak nitelendirdi.

Fotoğraf çekimlerini takip eden röportajda Minhyun, müziğin insanları bir araya getirebilme gücünden bahsetti ve “Umarım birçok insan müziğimle mutluluk hissedebilir. Bu yüzden her zaman günlük hayatımda nasıl mutlu anlar yaşayabileceğimi ve bunu diğer insanlara nasıl aktarabileceğimi düşünüyorum.” dedi.

İlham kaynağının ne olduğu sorulduğunda Minhyun, tereddüt etmeden L.O.Λ.E (NU’EST’in resmi fan kulübü adını) dedi ve onlara olan sevgisini ifade etti. Ayrıca hedeflerinden bahsedip “İçimde daha iyi bir insan olmaya ve dünyayı daha geniş bir perspektifle görmeye çalışıyorum.” dedi.

Minhyun’un tam röportajı ve fotoğrafları Esquire dergisinin web sitesinde bulunabilir.