Ong Seong Wu, Shin Ye Eun ve Kim Dong Jun “More Than Friends” Dizisinide Aşk Üçgenine Düşüyor

601

JTBC’nin yakında başlayacak olan dizisi “More Than Friends” üç başrolünün ilgi çekici yeni afişini yayınladı!

“More Than Friends”, 10 yıl boyunca birbirlerine karşılıksız âşık olan iki yakın arkadaş hakkında yeni bir romantik dizi. Shin Ye Eun, on yıldan sonra erkek arkadaşına olan tek taraflı aşkından nihayet vazgeçmeye karar veren bir hat sanatçısı olan Kyung Woo Yeon rolünü oynayacak. Ong Seong Wu, Kyung Woo Yeon’un uzun zamandır sevdiği kişidir ve yıllarca süren dostluğun ardından aniden onu farklı bir açıdan görmeye başlayan fotoğrafçı Lee Soo’yu oynayacak.

Zamanlama sıkıntısının yanı sıra, Kyung Woo Yeon ve Lee Soo’nun görünüşte imkânsız olan romantizmi başka bir engelle karşı karşıyadır: Büyüleyici ve iddialı On Jun Soo (ZE:A’dan Kim Dong Jun), hayatlarına girdiğinde her şeyi değiştirir. Jun Soo, duygularını ifade etmekten korkmaz ve Kyung Woo Yeon’u zor durumdan kurtararak ve ona nadir bir iş fırsatı sunarak ayaklarını yerden keser.

Yeni yayınlanan poster, üç karakter arasındaki gergin aşk üçgenini vurguluyor. Lee Soo, özlemle ve kulaklığıyla uzağa bakarak tek başına duruyor. Woo Yeon, yağmurdan şemsiye ile onu düşünceli bir şekilde koruyan On Jun Soo ile birlikte dursa da gözlerinde hafif melankolik bir bakışla Lee Soo’ya bakmasını engel olamıyor. Üç karakterin de farklı yönlere baktığı posterde, “Soo”ların (Lee Soo veya On Jun Soo) sonuçta hangisinin Kyung Woo Yeon’un kalbinin anahtarını taşıyacağı sorusu gündeme geliyor.

More Than Friends’in yapımcıları, üç oyuncunun her birine övgüde bulunarak, “Ong Seong Wu’nun çekiciliği, soğuk imajı ile sıcak, nazik konuşma tarzı arasındaki zıtlıkta yatıyor. Kederli bakışlarıyla, pek çok duygusal yarası olan Soo rolüne çok yakışıyor. O ilk aşk havasına sahip ve fotoğrafçılık hobisi ve ara sıra yaramaz tarafı onu karakter için mükemmel hâle getiriyor.” dedi.

“Shin Ye Eun, Kyung Woo Yeon’un kendisi, saf ve şeffaf görünüyor ama aynı zamanda duygu derinliğini nasıl tasvir edeceğini de biliyor ve bu derin duyguyu sevilebilirlikle nasıl dengeleyeceğini biliyor. Çok çeşitli duyguları olan Woo Yeon’u canlandırarak harika bir iş çıkardı.”

Son olarak yapımcılar, “Kim Dong Jun, gözleri samimiyeti yansıtan bir oyuncu. İlk aşkıyla masum bir şekilde yaralanan ve daha sonra Woo Yeon’u tam bir samimiyetle takip eden Jun Soo’ya gerçekten benziyor.” dedi.

“More Than Friends” 25 eylülde başlayacak.

Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.