Park Eun Bin ve Kim Min Jae Yaklaşan Dizileri “Do You Like Brahms?”de Sıcak Romantizmlerini Gösteriyor

2113

SBS’nin gelecek pazartesi-salı dizisi “Do You Like Brahms?”dan Park Eun Bin ve Kim Min Jae’nin yeni fotoğraflarını yayınladı.

“Do You Like Brahms?” klasik müzik öğrencilerinin aşk ve hayallerinin hikâyesini anlatacak. Park Eun Bin, dördüncü sınıf öğrencisi olan ve diğer öğrencilerinden yedi yaş büyük, keman eğitimi alan Chae Song Ah rolünü oynayacak. Kim Min Jae, birden fazla uluslararası yarışma kazanan dahiyane bir piyanist olan Park Joon Young rolünü üstlenecek.

İki oyuncunun özellikle ilk kez duygusal bir romantizm dizisinde yer alacak olmaları dikkat çekiyor. Her iki oyuncu da kendi dizilerinde çeşitli aşk senaryolarını oynadılar ancak ilk kez romantizm merkezli bir dizide başrol oynayacaklar. Hayranlar şimdiden benzersiz kimyalarını dört gözle bekliyorlar.

Yeni fotoğraflar Chae Song Ah ve Park Joon Young arasındaki aşk çizgisinden kareler sunuyor. Bir fotoğrafta, tatlı ama biraz garip bir fotoğraf için birlikte poz veriyorlar. Bundan, doğal olarak ilişkilerinin sadece sıcak ve tatlı değil, aynı zamanda narin ve gizli olacağını varsayabiliriz. Başka bir fotoğrafta, iki karakter birbirlerinin gözlerine derinlemesine bakıyor ve bu da yaklaşan romantizmleri için beklentiyi artırıyor.

“Do You Like Brahms?”in yapım ekibi “İki oyuncu yakın yaştalar, bu yüzden dizi setinin atmosferi harika. Çok sohbet ediyorlar ve ekip çalışmaları inanılmaz. Duygusal oyunculuklarının ve uyumlarının ekranda nasıl gelişeceğini görmek için lütfen ilk bölümü dört gözle bekleyin.” dedi.

“Do You Like Brahms?” 31 ağustosta başlayacak. Dizinin en son fragmanına aşağıdan bakabilirsiniz: