Park Min Young, Park Seo Joon’la İlgili Suskunluğunu Bozdu

34975

Park Min Young, Park Seo Joon ile çıkan aşk dedikoduları hakkında detaylı bir röportaj yaptı.

“What’s Wrong With Secretary Kim” çekimleri sırasında Park Min Young ve Park Seo Joon arasındaki uyum nedeniyle herkes ikisinin arasındaki ilişkiyi gerçek sandı.

İki oyuncunun gizlice çıktığı haberlerini ajansları ve Park Seo Joon yalanlamıştı. Park Min Young bir keresinde gizlice birisiyle çıktığını ama bunun Park Seo Joon olmadığını söyledi. “Park Seo Joon’la yurt dışında görüşmedik. Gizli bir ilişkimiz olsa neden fotoğrafımızı Instagram’a koyayım? İz bırakmazdım.” dedi.

İşte yapılan röportajın detayları;

“İlk başta gerçekten kızgındım, yanlış anlaşıldığımı hissettim, bu konuda ne yapabilirim diye düşündüm. Gülüp geçmeye çalıştım ama durum giderek daha ciddi boyutlara ulaştı.

Kanıtlar zorlamaydı ama insanlar inanmaya başladı. Önce açıklama gereği hissetmedim. Fakat olay gittikçe büyüdüğünde tüm dizi çalışanlarından özür dilemeye başladım. Zor günler geçirdim. Bu yüzden her şeyi sakince açıklama gereği hissettim.

“Buna kanıt kutusu demeli miyim?” ( Kahkaha atar) Onlara baktım, ama hiçbirisi doğru değil. Ayakkabıların, şapkaların veya başka şeylerin hiçbiri doğru değil.

Bu röportaja gelirken  annem pasaportunu götürmemi ve vize pullarını göstermemi istedi, bu sayede  gittiğim yolculuğun annemle olduğunu kanıtlayabilirim.

Güvenilir olmayan bir sürü kanıt ortaya çıkardılar ve korkunç bir şekilde yanlış anlaşıldığımı hissettim.

Ne olursa olsun, bu röportajdan sonra bu dizide emeği geçen tüm çalışanların üzerinde yük olmayı bırakacağımı düşünüyorum.

Aramızdaki ilişki söylentilerin doğru olmadığını söyleyebilirim. Birileri yanlış kanıtlar ve dedikoduları bir araya getirerek biriyle çıktığımı nasıl söyleyebilir?

Çıkan dedikoduları yakın arkadaşlarımdan birinin doğruladığı söylendi ama aslında o kişinin yakın arkadaşım olduğunu sanmıyorum.

Bu olaya sinirlenmiştim  ama yine de minnettar olmam gerektiğini düşünüyorum, ancak zamanlama yanlıştı.

Aramızdaki sevgili muhabbeti dizi biter bitmez başladı ve bu haberlerin diziyi gölgelediğini hissediyorum. Bu yüzden kendimi çok suçlu hissettim. Umarım bu röportajdan sonra ilgi tekrar dizinin başarısı üzerinde olur.

Flört söylentilerine son sözüm mü? Kimseyle görüşmüyorum, çıktığım kimse yok ve evlenmiyorum.”