Park Min Young ve Song Kang, “Office Romance Cruelty” için Görüşmelerde

1399

Park Min Young ve Song Kang’ın “Office Romance Cruelty”nin başrolleri için görüşmelerde. Bir başka heyecan verici Kore romantik komedi dizisi daha başlıyor. Bu beklenmedik bir eşleşme ve hayranlar sabırla oyuncuların yanıtlarını beklerken kimyalarını merak ediyor.

JTBC dizisi “Office Romance Cruelty”, bir hava durumu ajansında birlikte çalışan yaşça daha büyük bir kadınla genç bir adam arasındaki aşkın çiçek açmasıyla ilgili bir hikâyeyi anlatıyor. Park Min Young’a ikinci meteoroloji bölümünün şefi Jin Ha Kyung’u oynaması teklif edildi. Zeki ve disiplinli olmasına rağmen soğuk tavrı ve hassas kişiliği ona yaklaşmayı zorlaştırıyor. Öte yandan Song Kang, kırsal kesimde büyüyen nazik ve gerçekçi bir çalışan olan Lee Si Woo’yu oynamaya davet edildi. Beceriksiz görünmesine rağmen, 150 IQ’ya sahip ve işi konusunda tutkulu.

Min Young ve Song Kang’ın oyuncu kadrosuna dair söylentiler dolaştıkça, ajansları Namoo Actors, “İkisi teklif aldı ve şu anda inceliyorlar.” yorumunu yaptı. “Office Romance Cruelty”nin yönetmeni Cha Young Hoon, daha önce “When the Camellia Blooms”da yazar Sun Young ile birlikte çalışmış.

Nihai onay henüz çıkmamış olsa da, Min Young, “When the Weather is Fine”dan bu yana bir yıllık arasının ardından nihayet geri dönebileceği için hayranlar arasında şimdiden bir heyecan telaşı var. Yükselen yıldız Song Kang, son zamanlarda “Love Alarm 2” ve “Navillera” da dahil olmak üzere birçok projede yer aldı.