Park Yoona, Yaklaşan ‘True Beauty’ Dizisinde Cha Eunwoo ve Moon Gayoung’a Katılıyor

575

Park Yoona, ‘True Beauty’ oyuncu kadrosuna katılmayı düşünüyor.

24 hazirandaki birçok habere göre oyuncu, dizide Kang Soojin karakterini oynama teklifini aldı. Karakter, şık ve taze cazibesi olan Saebom Lisesi’nin “Orijinal Tanrıçası” olarak tanımlanıyor. Sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda dersleri iyi ve iyi bir aileye sahip olan mükemmel bir kızdır. Baş karakterlerin aşk hikâyesinin arasına girer.

Park Yoona oyuncu olarak çıkışını KBS dizisi ‘Cheer Up!’ ile yaptı. ‘SKY Castle’ dizisinde rol aldıktan sonra halk arasında tanındı. En popüler dizilerinden bazıları ‘Six Flying Dragons’, ‘My ID Gangnam Beauty’ ve ‘Hotel Del Luna’dır.

‘True Beauty’, lise ikinci sınıf öğrencisi Lim Jookyung’un etrafında gelişen romantizm dizisidir. Lim Jookyung’un zeki ama ortalama görünümlü bir annesi ve o kadar zeki olmayan ama herkesin hayranlık duyduğu yakışıklılıkta bir babası vardır. Jookyung’un kardeşleri, her iki ebeveynin de iyi genlerini alırken kendisi de tüm kötü olanları almıştır. ASTRO’dan Cha Eunwoo, dizide erkek başrol Lee Suho’yu oynayacağı onaylanırken Moon Gayoung şu anda Lim Jookyung rolüyle ilgili görüşmelerde bulunuyor.