Patrick Shih’in Paylaşımı Hayranlarının Ruh Sağlığı Hakkında Endişe Etmesine Neden Oldu

352

“Güle güle. Artık ağlama ”. Tayvanlı aktör Patrick Shih’in Instagram’da siyah bir ekranda paylaştığı sözlerdi. Açıkçası çok endişe verici olan gönderi için herhangi bir açıklama yapılmadığı için, hayranlar doğal olarak oyuncunun akıl sağlığı konusunda çok endişeleniyorlar.

Oyuncunun pek çok hayranını korkutan gönderisi

Son zamanlarda Patrick, birçok hayranın depresyonunu ima ettiğini düşündüğü görüntüler paylaşıyor. 2 ocakta aktör, “İnsanlar artık yalnızlar ve kendileriyle nasıl geçineceklerini öğreniyorlar.” sözleriyle ahşap bir tavanın kasvetli bir fotoğrafını paylaştı. Sanki bu yeterince rahatsız edici değilmiş gibi, 5 ocaktaki bir sonraki gönderisinde “Çok masum ve bu kadar mutlu olmayalı uzun zaman oldu.” yazan bir başlıkla bir paylaşım yaptı. Ekteki fotoğrafta aktörün yüzünde kocaman bir gülümseme vardı.

Medya, sosyal medya güncellemesini sormak için personeline ulaştığında, Patrick Shih’in bir sonraki projesini çekeceği yerde havanın soğuk olduğunu, dahası çekimlerin yakında bitmek üzere olduğunu, karakterine veda etme konusunda çok isteksiz olduğunu, bunun da oyuncuyu üzdüğünü ve hayal kırıklığına uğrattığını açıkladılar.

Patrick Shih, “Someday or One Day” dizisindeki çıkış rolünden sonra popülaritesini artırdı. Dizinin çekimleri ilk başladığında aktörün kendisini çok fazla baskı altında hissettiği ve rahatlayamadığı bildirildi. Oyuncu günün çekimleri biter bitmez, herkesten saklanmak için odasına kapanıyormuş. Bir keresinde rol arkadaşı Greg Hsu onunla konuşmaya çalışan Ko Chia-yen’in yaptığı gibi onu sahneye çıkardı ve “Bunu neden yapıyorsun?!” dedi.

“Çok masum ve çok mutlu olmayalı uzun zaman oldu.”

Aslında bu, Patrick’in Instagram gönderilerinin hayranlarını ilk kez korkutması değil. Eylül ayında profil fotoğrafını güncelledi ve düz siyahla değiştirdi. Onun duygularıyla ilgilenen hayranlar ona ulaşmaya çalıştı. O zamanlar ajansı Yilin Entertainment, medyanın sorularını şöyle yanıtladı: “Patrick Shih son zamanlarda Çin’de çalışıyor ve baskı gerçekten de çok yüksek. Instagram hesabı kendisi tarafından yönetiliyor. Çekimler gün içinde sona erdiğinde, şirket durumun temeline inmeye çalışacak. Hayranların ilgisine teşekkür ediyoruz. Ve herkesi endişelendirdiğimiz için özür diliyoruz.”