Pon Nawasch ve Bua Nalinthip Birbirleri Hakkında Röportaj Verdiler

17001

Bua Nalinthip, Pon Nawasch hakkında şunları söyledi:

“‘Tra Barb See Chompoo’  bitti ama hayranlarımız hâlâ bizi beraber görmek istiyor. Bundan memnunum. Pon ile bir etkinlikte görüştük. Onunla beraber bir etkinliğe de katılacağız. Sık sık görüşüyoruz. Normalde Instagram’da birbirimize takılan yorumlar yapıyoruz.”

“Onunla beraber bir dizide oynadığım için gerçekten mutluyum. Beraber çalışmayalı çok oluyor ama gene de her şey yolunda zaten yakında tekrar çalışacağız. Gerçek bir çift olmamız mümkün mü sorusuna cevabım ise bilmiyorum. Çünkü özel hayatlarımızdan pek bahsetmiyoruz. Hayranlarımız bizi birlikte görmek istiyor ama başka bir dizi çevirirsek orada başrol oynadığımız kişi için de bunu isteyebilirler. Aslında bu çok güzel bir şey. Dizilerimizi ne kadar sevdikleri buradan anlaşılıyor.”

“Ben manga karakteri gibi erkeklerden hoşlanıyorum. Uzun boylu ve beyaz tenli erkekleri severim. Aşkta ilk adımı atmam. Biri bana yaklaşırsa da önce arkadaş olmayı tercih ederim.”

 

Pon Nawasch ise verdiği röportajda Bua Nalinthip hakkında şunları söyledi:

“Bua Nalinthip ile eylül ekim gibi tekrar çalışacağız. İki kardeş gibi yakınız. Hayranlarımız gerçek bir çift olmamızı istiyor. Bunun için mutluyum. Teşekkürler. Bua çok hoş biri ideal tipim aslında. Ama genelde işten konuşuruz, özel hayatlarımızı pek konuşmayız. Flört söz konusu değil, işimizi yapıyoruz.”

İkilinin yeni dizisini heyecanla bekliyoruz!