“Princess Silver” Yakında Başlıyor (Türkçe Altyazılı Fragman)

7616

“Princess Silver” Mo Yan Shang’ın “The White-Haired Imperial Concubine” adlı romanından uyarlanan 58 bölümlük bir dizi. Başroller Sophie Zhang Xueying ve Aarif Rahman. Diğer oyuncular ise: Jing ChaoLeo Luo YunxiMaggie Chen XinyuShu YaxinWang Yu, Xu Ke ve Tian Hairong.
Dizinin konusu şöyle: Prenses Rong Le (Sophie Zhang) komadan uyanır ve eskiden yaşadıklarını da kim olduğunu da hatırlamaz. Kuzey Krallığı ile bir ortaklık kurabilmek için Kuzey Prensi Wu You (Aarif Rahman) ile evlenmeye zorlanır. Wu You onunla evlenmeyi reddeder, Rong Le de bir çay evi açar. Rong Le daha sonra Qin Ailesi’nin kayıp kutsal kitabını bulmaya gider ve Wu You ile tanışır. Rong Le ve Wu You gerçek kimliklerini bilmeden birbirlerine âşık olurlar. Kitabı bulduktan sonra Rong Le, Kuzey Generali Fu Chou ile evlenmeye zorlanır. Ancak Rong Le, Qin Ailesi’nin kızı olduğunu öğrenir.  Rong Le yeni bir hayata başlayabilecek mi?
Trajik aşk hikâyeleri son zamanlarda çok popüler oldu. Bu dizi de “Goodbye My Princess” gibi sizi gözyaşlarına boğabilir.
“Princess Silver” 15 mayısta Youku’da yayınlanmaya başlayacak.
Türkçe altyazılı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz: