Qin Lan ve Dylan Wang Yeni Dizileri “The Woman Who Cannot Fall In Love”ın Dizi Töreninde Buluştu

1059

Geleneksel “yaşlı adam ve genç kadın” ilişkisini tersine çeviren Noona-dongsaeng aşkları Kore dizilerinde yeni bir şey değil. “Witches Romance”da daha genç olan Park Seo Joon’un daha yaşlı Uhm Jung Hwa ile aşk yaşadığını hatırlıyor musunuz? Ya da Lee Minki’nin içten bağlılığı “Dalja’s Spring”de Chae Rim’in noona’sının (kendinden yaşça büyük kadınlar için kullanılan bir Korece tabir) çekincelerini ortadan kaldırıyor mu? Kendine güvenen kariyer kadınları, onların ayaklarını yerden kesen eğlenceli genç erkeklerin karşısındaki canlılıkları, Çin dizi dünyasına nihayet etkiliyor gibi görünüyor. “The Woman Who Cannot Fall In Love” isimli dizide 2018’de “Meteor Garden”ın yeniden uyarlanmasında Dao Mingsu’yu canlandıran Dylan Wang ve “Story of Yanxi Palace” dizisinde rol alan Qin Lan başrolleri paylaşacak.

Noona aşkının güzelliği, kadın kahramanların genellikle kendi ayaklarının üzerinde durmaları ve daha olgun olmaları gerçeğinde yatmaktadır. Son zamanlarda sıkça gördüğümüz sıkıntılı kadın karakterler gibi değiller. Qin Lan, “The Woman Who Cannot Fall In Love” dizisinde Shen Ruoxin karakterini, Dylan Wang ise Qi Xiao karakterini canlandıracak. Ruoxin, erkeklerin çoğunlukta olduğu bir şirkette, güvenilir yardımcısı Qi Xiao’nun yardımıyla erkek arkadaşının entrikalarını açığa çıkarır. Aşkın iki insan arasındaki çekim ile ilgili olduğunu ve yaşın sadece bir sayı olması gibi şeyleri de bu süreçte anlar.

Oyuncu seçimi geçen ay ilk duyurulduğunda, internet kullanıcıları arasında Qin Lan ve Dylan Wang arasındaki 19 yaş farkının göz ardı edilemeyecek kadar önemli olduğu konusunda birçok tartışma oldu. Qin Lan’ın da bir ilişkide büyük kadını oynamaktan biraz tereddüt ettiği bildirilmişti. Yine de, prodüksiyon diziden fotoğraflar ve fragmanlar yayınladığında eşleştirmenin nasıl olduğunu görmek için hepimiz beklemeliyiz. Sonuçta, Qin Lan kırk bir yaşından çok daha genç görünüyor ve bunu başarabilir.

Dizi kadrosunda Li Zonghan, Chen Pengwanli, Ma Xiaoqin, Kang Kang, Wei Yibo ve Zhang Xiao Qian da yer alıyor.