R1SE’den Xia Zhiguang’un Aktris Zhong Lili ile Çıktığı Dedikodusu Yayıldı

1358

R1SE üyeleri son zamanlarda aşk hayatlarıyla trend olmakla meşguller. Ren Hao’nun ilişkisiyle ilgili çıkan dedikodudan sonra şimdi Xia Zhiguang’un adı dedikoduya karıştı. 16 ekimde, Xia Zhiguang’un kız arkadaşı olduğu düşünülen bir kızla dolaştığı görülen bir video ortaya çıktı. İkili sürücü okulunda vakit geçiriyorlardı. Ayrıca videoda el eleydiler.

İnternet kullanıcıları biraz dedektiflik yaptıktan sonta videodaki kadının Zhong Lili olduğunu iddia ettiler. Zhong Lili 2019’da “A Little Reunion” dizisinde oynamıştı. Zhong Lili ve Xia Zhiguang aynı zamanda 2020 Super Novae Games’de de yer aldı. İnternet kullacılarının çoğu bu etkinlikte tanıştıklarına inanıyor. Xia Zhiguang ve Zhong Lili Weibo’da hemen ilk 10’a çıktı.

Haber çıktıktan birkaç saat sonra, Xia Zhiguang havaalanında görüldü. Arabadan inince 10 saniye kadar hayranlarına eğilip selam verdi. İnternet kullanıcıları bu hareketle Xia Zhiquang’ın hakkında çıkan dedikodular için hayranlarından özür dilediğini düşündü.

Sina Entertainment Xia Zhiguang’ın ekibine ulaştı ama bir cevap alamadı. Hayranların çoğu ise yorumlarda Zhong Lili’yi beğendiklerini yazdı.