Ricco Ng’nin Kız Arkadaşı Ondan 10 Yaş Büyük

499

TVB’nin başarılı sitcomlarından biri olan “Come Home Love: Lo and Behold”da rol alan Ricco Ng, “Chu Ling Ling” rolüyle, genç görünüşü ve fit fiziği sayesinde izleyicilerin dikkatini çekti görünüyor. Artan popülerliği ve ilgi ile kişisel hayatı da daha fazla ilgi çekiyor ve paparazziler, 22 yaşındaki aktörün şu anda kendisinden 10 yaş büyük olan Charlotte adlı bir kadınla bir ilişkisi olduğunu keşfetti.

Ricco’nun Victoria Limanı’ndaki Hyatt Centric Otel’de kaldığı fotoğrafları paylaştıktan sonra kız arkadaşının kimliği istemeden ortaya çıktı. Otelde yediği Japon esintili görkemli bir akşam yemeğinin fotoğraflarını paylaşan Ricco, oradan çok memnun kaldı. Ancak hayranlar, kiminle seyahat ettiğini ve otel odasında fotoğraflarını kimin çektiğini daha çok merak ediyordu.

Aynı zamanda Charlotte isimli sarı saçlı güzel sosyal medyada kendisine arkadan sarıldığı görülen gizemli erkek arkadaşının bir fotoğrafını paylaştı. Charlotte kimliğini korumak için onu gizlemek adına güneş gözlüğü, şapka ve çeşitli emojiler ekledi, ancak canlı gülümsemesi hâlâ görünüyordu.

Buna rağmen, Charlotte’un tatil fotoğraflarından bazıları, Ricco’nun gönderdiklerine garip bir şekilde benziyor. İnternet kullanıcıları, ikisini birbirine bağlayan kanıtları hızlıca sıraladı ve hatta Ricco’nun Charlotte’un sosyal medyadaki birkaç fotoğrafını “beğendiğini” belirtti.

Haberler ortaya çıktığında Ricco söylentilerden çekinmedi ve Charlotte’un fotoğrafındaki “gizemli adam” olduğunu itiraf etti. Şu anda 32 yaşında olan Charlotte, Ricco’dan 10 yaş büyük olsa da yükselen yıldız, aralarındaki yaş farkı konusunda yorum yapmadı.