Ryu Jun Yeol, Yaklaşan Filmi, Katıldığı Kampanyalar ve Daha Fazlası Hakkında Konuştu

505

Ryu Jun Yeol yakın zamanda Dazed dergisi ile yaptığı fotoğraf çekimi ve verdiği röportajda, yaklaşmakta olan filmi ve “Green Peace Korea” ile yaptığı kampanya hakkında konuştu.

Ryu Jun Yeol şu anda Choi Dong Hoon’un yönettiği “Alien” adlı bir film çekiyor. “Film biraz sıra dışı ve benzersiz ve aynı zamanda eğlenceli. İzleyicilerin filmden keyif alacağına eminim. Tanıdık geliyor ama gizemli unsurları var. Rahatlıkla izleyebileceğiniz bir film olacak. Bugünlerde filmlerin belirli türleri bile yok. Çünkü – aksiyon, komedi, gerilim, melodram – hepsi karışık. Bu, tek bir türle tanımlayamayacağınız ilginç bir tür.” diyor.

Ryu Jun Yeol de seyahat sevgisini paylaşarak, “Seyahat etmek, kendime ‘güzelliğin’ ne olduğunu sorduğum bir zamandır. Ama ‘güzelliğin’ çok fazla katmanı var. Hayata bakışım, tanıştığım insanlar ve sonuç olarak anlatabileceğim hikâyeler… Bu şeyler hakkında derinlemesine düşünmek, benim hikâyeme benziyor. Seyahat etmek, kendimi ve hikâyemi geliştirmek için bir tür “hile” yapmanın bir yolu. Seyahat ederken tanıştığım insanlar ve karşılaştığım durumlar benim için “güzelliğin” kaynağıdır.” diyor.

“Green Peace Korea”yı destekleyen ve derneğin “plastic free” harekatının bir parçası olan aktör, harekete katılan büyük Koreli süpermarket “Lotte Mart”tan ve tek kullanımlık plastik kullanımını 2025’e kadar yüzde 50 azaltmayı planladığından bahsetti.

“Şirketin kampanyaya katıldığını duyduğumda çok sevindim. Çok fazla etkiye sahip büyük bir şirket bir tavır alırsa, tüketiciler de katılmak zorundadır. Diğer büyük marketler de katılırsa, bundan daha iyi bir şey olamazdı. Bu kampanyanın bir ‘çevre kampanyası’ olduğuna inanmıyorum. Bence her zaman bilinçaltımızda yaptığımız şeyleri düşünmek için zaman ayırmamız gerektiğine dair bir mesaj, ki bu kendi başına çok yardımcı olacaktır.” diye ekledi.