Show Luo “Seni Seviyorum” Gününde Eski Kız Arkadaşı Grace Chow’dan Tekrar Özür Diledi

736

Show Luo’nun hareketi hasar kontrolü yapmak için oldukça hesaplanmış bir hareket gibi görünüyor.  Show Lu, basitleştirilmiş Çinceyle eski kız arkadaşı Grace Chow ile ilişkisini halka anlatmak için uzun bir makale yayınladı. Ayrıca onu takip etmediği hâlde Weibo’da etiketledi. Show Luo ayrıca Çin’de “Seni Seviyorum” anlamına gelen 5/20 gününde bunu yapmaya karar verdi çünkü “520” (wu er ling) sayıları Çince’de “Seni Seviyorum”(wo ai ni) söyleniş sesleri benziyor. Ayrıca bu yazıyı saat 9:12’de, tesadüfen 12 eylülde Grace Chow’un doğum günü olan günde yayınlamaya karar verdi.

Grace Chow, Show Luo’yu açığa vurduktan sonra IG hikâyesinde yayınladığı yazı “Sonunda artık anlamanız için geleneksel Çince yazmam gerekmiyor.”

Aldatma ve partilemeleri ortaya çıktığından beri Show Luo profesyonelce acı çekiyor. Hiçbir şey resmi olmasa da tüm Çin şovlarından ve onaylanan işlerinden çıkarıldığı söylenebilir. 14 günlük karantinası bittikten sonra kısa bir süre sonra Tayvan’a döndü.

7000 karakteri aşan “Boy, Girl” başlıklı uzun mesajında, 9 yıllık ilişkilerini 1 mayıstan başlayarak 20 gün kullanarak detaylandırıyor. Grace Chow ile bir arkadaşı tarafından düzenlenen bir akşam yemeği sırasında tanıştılar. Show Luo, Grace Chow’un huzursuz göründüğünü fark etmiş. Ayrıca ojelerinin kazınmış ve güzel görünse de bir süredir saç postişleri kullandığını görmüş. Show Luo ortamı yumuşatmanın en iyi yönteminin şaka yapmak olduğuna karar vermiş. Beklenmedik bir şekilde, Grace Chow onunla hemfikirdi ve bu yüzden çok rahatsız olduğunu ve aslında gelmek istemediğini söylemiş.

2 mayıs – 7 mayıs arasında ilişkilerinin ilk aşamalarından bahsediyor.

8 mayısa kadar Show Luo, ona ilk doğum günü hediyesinin daha önce bahsettiği bir çift kolyesi olduğunu söyledi. Show Luo, 10 mayısta Grace Chow’u annesiyle tanıştırmaya götürmek istediğini söylemiş. Grace Chow’un düşünmeden hemen kabul ettiğini söylüyor. Show Luo, oraya vardıklarında Grace Chow ve annesi çok iyi anlaşmışlar ve birbirlerini tanıyormuş gibi hissetmişler. Ayrıca bu yazıyı Anneler Günü’nde yazdığını söylüyor.

Show Luo, 11 mayısta işiyle nasıl meşgul olduğunu ve Grace Chow’u uzun zamandır görmediğini anlatıyor. Grace Chow o gün üzgünmüş çünkü onu uzun zamandır görmemiş. Ne zaman isterse onu görmesine izin verecek bir “dilek kapısı” istiyormuş. Show Luo, 3 günlük iş seyahatini iptal ettiğini ve onu şaşırtmak için Grace Chow’un şehrine uçtuğunu açıklıyor. Annesinin yardımıyla Grace Chow’un nerede olduğunu öğrenmiş ve böylece zamanlamayı doğru ayarlamış. Odasına girdiğinde Grace hâlâ uyuyormuş. Onu uyandırmış ve “Günaydın” demiş. Grace “İşin yok mu? Buraya nasıl geldin? dediğinde Show Luo, “Çünkü bir dilek kapın var.” demiş.

13 mayısın gönderisine “Teşvik Etme” adı verildi. Show Luo, Grace iş deneyimlerini kıskandığını söylediğinde onunla hayalleri hakkında nasıl tartıştığını detaylandırdı. Show ona bir giyim markası tasarımcısı olmasını önermiş. Grace Chow, hayallerini gerçekleştirme yolundayken engellerle karşılaşmış ve pes etmek istemiş. Show Luo, onu teşvik etmiş ve pişman olmamasını söylemiş. Ayrıca ona birçok fikir verip yardımda bulunmuş. Sonunda  “Şu an kendi markasını başarıyla yarattı. Tebrikler. Sen yaptın.” diyor.

Show Luo, Grace Chow’u 18 mayısta ailesiyle “ay yeni yılı” geçirmek için getirdiği zamanı anlatıyor. Grace Chow gizlice en sevdiği yemekleri annesinden nasıl pişireceğini öğrenmiş. Onun için yemekleri pişirmiş, Show lezzetli olduklarını söylerken, Grace Chow bunun doğru olmadığını hissetmiş ve kararlı bir şekilde “Bir dahaki sefere seni tatmin edecek ve mutlu edecek yemekler pişireceğim.” demiş. Çok geçmeden, Show Luo bir aydır Avustralya’da çalışırken Grace Chow Avustralya’ya gelmiş ve yaptığı ilk şey onu süpermarkete sürüklemek olmuş. Sevdiği aynı yemekleri daha kısa sürede pişirmiş ve Show Luo’nun mutlu ve iştahlı bir şekilde yemeğini yediğini görünce yemeğin tadının nasıl olduğunu sormamış bile.

20 mayıs yaşadıkları tüm mutlu zamanları özetliyor. İnişler ve çıkışlar yaşadılar ve birlikte büyüdüler. Ona zarar verenin kendisi olduğundan bahsediyor. Ayrıca “Denizkızı”nı (Mermaid 鱼) çekerken onunla birlikte olmak için uçtuğu zamanı da anlatıyor. Show çok stres altındaymış ve repliklerini onunla okuyup rahatlamak için onunla konuşacakmı.

Kapanışta Show “Bu dönemde sürekli kendimi ifade edip sorguluyordum. Ayrıca bu zaman cesurca yüzleşmemi ve kaçmamamı sağlayan bir zaman. Sana bir kez daha söylemeliyim, üzgünüm, hatalıydım. Çok üzgünüm. Bu size göndermediğim son bölüm. Her zaman gerçekleşmesini istediğin bir dileği herkese açık bir şekilde yerine getirmeyi seçtim. “Kız: Aşkım, Eyfel Kulesi’nde çektiğimiz resmi gönderebilir miyim? Lütfen.” der. Bu sefer sana söz veriyorum, hikâyemizi herkesle paylaşmama izin ver. ”