Show Luo’nun Annesi Grace Chow’a Oğlunun Kariyerini Bitirdiği İçin Kızgın

1174

Bazıları kaç yaşında olursanız olsun annenizin gözünde her zaman çocuk olacağınızı ve çok az yanlış yapabileceğinizi söylüyor. 40 yaşında olsanız ve birçok internet kullanıcısının gözünde halka açık bir pislik hâline gelmiş olsanız bile.

Çinli fenomen Grace Chow, eski erkek arkadaşı Show Luo’nun dokuz yıllık ilişkileri sırasında onu birçok kişiyle aldattığını, bir kadın avcısı ve zevk düşkünü biri olduğunu açıkladıktan sonra Tayvanlı şarkıcı-sunucunun popülaritesi zarar gördü. Bildirilenlere göre bir sürü sunuculuk işini kaybetti.

Benzer şekilde, sahne adı Butterfly olarak bilinen Tayvanlı sunucu Linda Chien, Grace’in Show’un onu aldattığı kişilerden biri olduğunu ortaya çıkardıktan sonra halkın gözünden düştü ve birçok işi iptal oldu.

31 yaşındaki Grace ihanetin yanı sıra, eski sevgilisinin birden fazla kadınla kendisini aldattığını öğrendikten hemen sonra cinsel yolla bulaşan hastalıklar için kontrol yaptırdığını ve neyse ki temiz çıktığını açıklamıştı.

Tayvan medyası, Show’un annesi Bayan Lin Hsiang-lan’in 40 yaşındaki oğlunun aldatmasına değil kariyerini mahvettiği için Grace’te öfkeli olduğunu bildirdi.

Show’un annesine çok yakın ve geçmişte sosyal medyada Madam Lin ile fotoğraflarını paylaşan Grace, ona “anne” olarak hitap ediyordu. Olaylardan sonra Madam Lin’in Weibo hesabını takip etmeyi bıraktı.

Tayvanlı muhabirler, haber geldiğinde yaşlı kadını aradı ve iddialara göre Show Luo’nun annesi şunu söyledi: “İlişki sorunları özel olarak çözülmeli ve her şey kamuya açık şekilde olmamalı. Grace Chow bunu yaparak Luo’yu yok etmek istiyor.”

Habere göre Madam Lin’in Crace Show’a oğluna skandaldan bir çıkış yolu vermediği için kızgın.

Bu arada, deneyimli Tayvanlı TV sunucusu Jacky Wu da konuyla ilgili konuştu. Konu hakkında soru sorulduğunda 57 yaşındaki Jacky samimi bir şekilde Show için iyi sözler söylemeye çalıştı: “Belki herkes oyuncudur, belki gençtir. Hâlâ oyuncu bir kalbi var ama belki de gerçekten hiçbir şey yapmadılar. Bilmediğimiz şeyler var, bu yüzden çok fazla yorum yapmaya cesaret edemem. Orada değildik. Show pes etme!” dedi.