SM Entertainment, Yeni Kız Grubu “aespa”ın İlk Üyesinin Fotoğraflarını Paylaştı

675

SM Entertainment, yeni kız grubu ‘aespa’nın ilk tanıtım fotoğraflarını paylaştı ve fotoğraflar “Winter” etiketiyle yayınlandı!

SM Entertainment, önümüzdeki ay yeni kız grubu “aespa”in çıkış yapacağını duyurdu!

SM Entertainment, “aespa” için gizemli bir teaser ve bir logo yayınladıktan sonra, hayranlar ajansın merakla beklenen yeni kız grubunun başlangıcını yayınladığını tahmin etmeye başladı. Daha sonra sabah SM Entertainment, aespa’nın yeni kız gruplarının adı olduğunu resmen doğruladı ve grubun kasım ayında çıkış yapacağını açıkladı.

Ajans ayrıca “aespa” adının “avatar”, “experience,”(deneyim) ve “aspect,” (görünüş) sözcüklerinden geldiğini ve “yeni bir dünyayı başka bir avatarla deneyimleyebilmek” anlamına geldiğini açıkladı. “aspect” kelimesinin aynı zamanda bir diğer anlamı da “yön”. Bu da grubun birçok farklı tarafı olduğu anlamına geliyor.

aespa, SM Entertainment’ın Red Velvet’in 2014’teki çıkışından bu yana ilk yeni kız grubu ve NCT’nin 2016’daki ilk çıkışından bu yana genel olarak şirketin ilk yeni grubu olacak.

SM Entertainment, önümüzdeki haftalarda grup ve üyeleri hakkında daha fazla bilgi paylaşacak. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin!