So Ji Sub ve Nana’nın Yeni Filmlerinin Fragmanı Yayınlandı

459

So Ji Sub, Nana ve Kim Yoon Jin’in başrollerini paylaştığı yeni gizemli gerilim filmi “Confession”ın fragmanı yayınlandı. Filmin prömiyer tarihi henüz belli değil.

“Confession”, bir cinayet davasının zanlısı ve onun avukatının cinayetin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarma hikâyesi.

So Ji Sub, bir cinayet davasının bir numaralı şüphelisi olan gelecek vadeden bir bilişim şirketinin başkanı Yoo Min Ho’yu canlandırıyor. Kim Yoon Jin gerçeği araştıran, yüzde 100 kazanma oranı olan avukat unvanını korumak isteyen Yoo Min Ho’nun avukatı Yang Shin’i canlandırıyor. Nana, gerçeğin anahtarını elinde tutan Kim Se Hee rolünü üstleniyor.

Fragman, Yoo Min Ho’nun bilincini yeniden kazanmaya çalışmasıyla açılır. Her nasılsa bir cinayet davasında şüpheli olur ve kendisini temsil etmesi için Avukat Yang Shin’i tutar. Avukat ona “Masumiyetini kanıtlamak benim işim ama bana karşı tamamen dürüst olmana ihtiyacım var.” derken ona karşı biraz şüphe içindedir. Katil olduğunu itiraf ettirme girişimlerine rağmen Yoo Min Ho masum olduğunu söyler.

Yang Shin, Yoo Min Ho ile vakanın ayrıntılarını inceler ve maalesef tüm kanıtlar ona işaret eder. Yoo Min Ho, odada başka bir adam olduğunu iddia edir, ancak Yang Shin ona inanmayı reddeder. Ona yardım edebilecek tek kişi Kim Se Hee’dir.

Aşağıda fragmanı izleyebilirsiniz: