Son Ye Jin Hollywood’da Çıkışını Sam Worthington ile Oynayacağı Filmle Yapacak

838

6 temmuzda Star News, film endüstrisindeki kaynaklardan alınan bilgiye göre Son Ye Jin’in yaklaşan Hollywood filmi “Cross”da rol alacağını bildirdi. Aktrisin, “Avatar” ve “Clash of the Titans” filmleriyle tanınan Sam Worthington’la bir filmde oynayacağı söyleniyor.

“Cross”, “In Time”, “The Host” ve “Gattaca” gibi bilim kurgu filmleriyle tanınan Andrew Niccol tarafından yönetilecek. Film gelecekte, farklı ırkları barındırıp iki ulusa bölünen bir ülkede geçiyor. “Cross”, biri zengin diğeri yoksul olan bu iki ulus arasında yakalanan insanların hikâyesini anlatacak.

Habere göre, Son Ye Jin yoksul ülkenın sınırın yakınında yaşayan sert bir kadın olan Vera rolünü oynayacak. Kocası sınırdan kaçma girişimi sırasında öldükten sonra Vera, oğlunu bekâr bir anne olarak yetiştirmek zorunda kalır. Sam Worthington’un varlıklı ülkede yaşayan bir adamı oynayacağı söyleniyor.

“Cross” on yıldan fazla bir süredir gelişme safhasından olmasına rağmen, Andrew Niccol geçtiğimiz yıl ilham almak için Kore’yi ziyaret ettikten sonra filmi Kore’de ve Koreli aktörlerle çekmeyi düşündü. (Kore dünyada ikiye bölünmüş tek ülke olduğundan da olabilir.). Ayrıca filmde oynaması umuduyla Son Ye Jin’e şahsen ulaştığı söyleniyor.

Star News, “Cross”un 2021 martında Kore’de çekime başlamayı hedeflediğini bildirdi.

Son Ye Jin’in bu yeni filmde Hollywood’a çıkışını yapma potansiyelini görmek için heyecanlı mısınız?