Son Ye Jin ve Hyun Bin Beraber Bir Dizide Mi Oynayacak?

3108

3 nisanda dizi sektöründen bir kaynak Son Ye Jin ve Hyun Bin’in Park Ji Eun tarafından yazılan ve yılın ikinci yarısında yayınlanacak olan bir tvN dizisinde başrol olabileceklerini söyledi.

Bu açıklama sonrasında tvN, “‘Romance Is A Bonus Book’ yönetmeni Lee Jung Hyo’nun yöneteceği ve ‘My Love From The Star’ ‘The Producers’ ‘The Legend of the Blue Sea‘ dizilerinin yazarı Park Ji Eun’un senaryosunu yazdığı bir dizi yılın ikinci yarısında yayınlanacak.” diye bir açıklama yaptı.

Son Ye Jin’nin ajansı MS Team Entertainment oyuncunun bir dizi teklifi aldığını ve bu teklifi değerlendirdiğini kabul etti. Hyun Bin’in ajansı VAST Entertainment ise “Hyun Bin’in Park Ji Eun’ın senaryosunu yazdığı diziden teklif aldığı doğru. Henüz oynayacağı kesinleşmedi, Hyun Bin hâlâ senaryoyu inceliyor.” dedi.

Alınan bilgiye göre 8 martta Park Ji Eun, Hyun Bin’i arayarak programını kontrol etti. VAST Entertainment ikilinin konuştuğunu teyit etti ama Hyun Bin’le senaristin randevulaşmadığını ve o sırada bir teklif olmadığını da belirtti.

Son Ye Jin ve Hyun Bin 2018’de “The Negotiation” filminde beraber çalışmıştı. İkilinin adları 2019 ocakta beraber olduklarına dair dedikoduya karışmıştı ve her ikisinin ajansı da bu iddiaları reddetmişti.

Bakalım beraber oynayacakları iddialar doğru çıkacak mı göreceğiz.