Son Zamanlarda Internette Kris Wu ve Zheng Shuang Neden Yakıştırılıyor?

1041

Zheng Shuang ve Kris Wu, asla ship’lenmesini beklemediğimiz iki kişi. Birlikte sevimli görünmedikleri için değil (kesinlikle öyle olsalar da).Çünkü bir realite TV şovu ikisini bir araya getirmeye karar vermeden önce Zheng Shuang bir zamanlar hayranlarına hem kendisinin hem de Kris’in “flört etmede iyi olmadığını” söyledi. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz: Zheng Shuang ve Kris Wu, Birbirlerinin Çıkmak İçin Uygun Olmadığını Düşünüyor

Partner olarak çalışmaya başladıktan sonra hemen metro kondüktörü olma meydan okumasına giriştiler. Kris bu programa neden katılmayı kabul ettiğini sorduğunda, Zheng Shuang içtenlikle “Senin yüzünden.” diye yanıtladı.

Kris sonra kızardı ve şakayla şöyle cevap verdi “Sanırım bu tuzağa düştüm.”

Ertesi gün Kris alaycı bir şekilde Zheng Shuang’ın ana lehçesiyle konuştu ve suyunun olup olmadığını sordu. Sadece sıcak suyu olduğunu söyleyip Kris’e verdiğinde Zheng Shuang çok utandı.

Kris hemen sordu “Neden kalıp biraz sohbet etmiyorsun?” (yine onun lehçesiyle).

Kris’in, bir sonraki görevi metro vagonu tasarlamaktı. Zheng Shuang’ın en sevdiği renk olduğunu söyleyerek kasıtlı olarak ana renk teması olarak sarıyı seçti. Ayrıca metronun ortaya çıkacağı gün ona özenle sevimli bir hediye seçti.

Kris metro çalışanlarına tasarımı anlatırken, ikisinin tasarım üzerinde birlikte çalıştığını söyledi. Zheng Shuang hayranlıkla yanda seyrederken, çirkin olduğunu söyleyerek yanlış yazdığı el yazısıyla alay etti.

Zheng Shuang’ın kişiliği duygularını veya öfkesini saklayacak biri değil. Bu yüzden yüzündeki bu muazzam gülümsemeyi görmek, bu ikisinin hepimizin beklediğimizden daha sevimli olabileceğini kanıtlıyor.

Zheng Shuang, son birkaç yıldır çok şey yaşadı. Birbiri ardına kalp kırıklığı, yani ikisi hiç çıkmasa bile, Kris’le takılırken çok eğlendiğini görmek güzel.