Song Hye Kyo, Boşandıktan Sonra İlişkilere Yaklaşımını Paylaştı

1776

Geçen yıl Song Hye Kyo ve Song Joong Ki, boşandıklarını söyleyip 20 aylık evliliklerini bitirdikten sonra dünya çapındaki hayranlarını şok etti. Boşanmalarının arkasında birçok spekülasyon olmasına rağmen, çiftin resmi açıklamasında “kişiliklerindeki farklılıklar” neden olarak gösterildi. Song Hye Kyo fotoğraf çekimleri ve iş görüşmeleri ile meşgul olmasına rağmen, medya boşandıktan sonra romantik hayatıyla ilgilenmeye devam ediyor.

Bu yılın başlarında, Song Hye Kyo’nun eski erkek arkadaşı aktör Hyun Bin ile gece birlikte görüldüğü iddia edildi ve aktör Hyun Bin ile barıştığı söylendi. Hayranlar, sanatçıların 2011’deki ayrılıklarının ardından tekrar bir araya geleceklerinden umutluyken, Hyun Bin’in ajansı iddiaları çoktan yalanladı.

Bir röportajda Song Hye Kyo, bu dönemi kendini daha iyi anlamak ve hayatının en zor döneminde yanındaki insanlara değer vermek için kullanacağını söyledi. Desteklerine sahip olduğu için minnettar olan Song Hye Kyo, etrafındaki insanları sevmeye ve onlarla ilgilenmeye devam etmeyi planlıyor.

Akrabalık ve arkadaşlıklar oyuncu için son derece değerli olduğundan, Song Hye Kyo ayrıca ilişkilerin eşit, doğru ve samimi olması gerektiğine inanıyor. Song Hye Kyo, ilişkilere nasıl davrandığı konusunda bir fark yaratmadan kişisel hayatına samimiyetle yaklaşacağını paylaştı.