Song Hye Kyo ve Hyun Bin’in Yeniden Bir Araya Geldikleri Söyleniyor

2347

Song Hye Kyo ve Hyun Bin’in tekrar bir araya geldiklerini iddia eden söylentiler var.

Temmuz 2017’de Song Hye Kyo, “Descendants of the Sun”da başrolü paylaştığı Song Joong Ki ile evlenmişti. İkilinin masalsı aşkları çok uzun sürmedi ve çift iki yıl sonra boşanma kararı aldılar. Song Joong Ki’nin daha sonra haziran 2019’da onayladığı boşanmayı ilk bildiren Çin medyasıydı.

Bu yılın başlarında, Kore’de Song Hye Kyo’nun 2008 Kore dizisi “Worlds Within”de birlikte rol aldığı aktör Hyun Bin ile bir araya gelmiş olabileceği dedikoduları dolanmaya başladı. Song ve Hyun, “Worlds Within'”deki iş birliğini takiben 2009 yılında çıkmışlardı ve 2011’de ayrıldılar.

Haberi ilk çıkaran internet kullanıcısı, Song ve Hyun’un yakın zamanda Seul yakınlarında yeni bir ev satın aldığını iddia etti. Bu haberin ardından Çinli bir internet kullanıcısı, Seul’de yaşayan bir arkadaşının Song ve Hyun’u bir gece köpekleriyle yürürken birlikte gördüğünü iddia ettiğini paylaştı. Song ve Hyun’un olası bir araya gelmesi hemen Weibo’da trend oldu.

Song ve Hyun’un bir Instagram hayran hesabı Song ve Hyun’un arkaları gibi görünen bulanık bir fotoğraf paylaştı. İnternet kullanıcıları vücut büyüklükleri ve boy farklarının söylentilere benzediğini söyledi. Hayran hesabı ayrıca Hyun’un stilistinin yakın zamanda bulanık fotoğraftaki adamla aynı kıyafeti giyen bir Instagram hikâyesi paylaştığını ancak bu hikâyenin hızla silindiğini belirtti.

Kore medyası bu söylentiyi henüz resmi olarak bildirmedi. Song ve Hyun’un ajansları söylentiler hakkında açıklama yapmadı.

Song, çıkışından bu yana sadece üç kişi ile ilişkisini doğruladı: Birincisi 2002’de Lee Byung Hun, 2008’de Hyun Bin ve son olarak 2017’de Song Joong Ki idi.