Song Hye Kyo’nun “The Glory” Dizisiyle İlgili Ayrıntılar Açıklandı

224

Pek çok hayran, Song Hye Kyo’nun yeni dizisi “The Glory”de Senarist Kim Eun Sook ile “Descendants of the Sun”dan sonra yeniden bir araya geleceğini duymaktan heyecan duyuyor.

“The Glory” kadın başrolün mimar olma hayalini ve intikam konusunu işliyor. Ne yazık ki zorbalığa uğrar, okulu bıraktıktan sonra hayalini terk eder. Yıllar sonra, fail evlenir ve bir çocuğu olurken, mağdur şimdi failin çocuğunun öğretmeni olmuştur. Yıllarca bekledikten sonra, zorbalarına ve çevredeki kişilere karşı intikamını alma fırsatı bulur.

Dizinin ayrıntılarını paylaşan yapım şirketi “The Glory”de, Kim Eun Sook’un büyüleyici öyküsünü ve Song Hye Kyo’nun oyuncu olarak dönüşümünü sunacağını açıkladı. Aynı zamanda şirket dizide Anh Gil Ho’nun güçlü ve duygusal yönetmenlik tarzını da göstereceğini belirtti.

Yapım şirketi, dizinin sekiz bölümden oluşacağını ve birden çok sezonunun olacağını doğruladı. En yüksek kaliteyi sağlamak için, çekimler 2021’in ilk yarısında başlayacak ve yayınlanmadan önce ön prodüksiyonu yapılacak. Dizinin prömiyer tarihi henüz açıklanmadı.