Song Wei Long’a Victoria Song’la Çıkıp Çıkmadığı Soruldu

1313

Herkes hit olan dizi “Find Yourself”da “Yuan Song” karakteri nedeniyle Song Wei Long’un etkisinde kalmıştı. Song Wei Long, dizide Victoria Song ile aralarında 10 yaş dark olan “jiedi lian” (yaşlı kadın-genç erkek ilişkisi) ilişkisi yaşamaktadır. Birçok hayran, dizideki tatlı etkileşimleri nedeniyle bu çifte hayran kaldı. Oyunculukları çok gerçekçi olmalı ki bir ünlünün annesi birçok hayranın aklından geçen soruyu sordu. Song Wei Long’a gerçek hayatta Victoria Song ile çıkıp çıkmadığı soruldu.

Hunan TV’nin yeni şovu “Happy Camp” sunucularının yer aldığı “Hey! What Are You Doing?” yayınlandı. Li Wei Jia’nın bölümü sırasında, o ve annesi Song Wei Long ile görüntülü konuştu. Li Wei Jia’nın annesi “Find Yourself”in büyük bir hayranı. Song Wei Long ile bağlantı kurduklarında Li Wei Jia’nın annesinin sorduğu ilk şey “Dizide ikiniz çiftsiniz. Gerçek hayatta da öyle mi? Siz çıkıyor musunuz?” oldu. Song Wei Long, “Gerçek hayatta, hayır. İyi arkadaşız.” yanıtını verdi.

Anne Li ısrarcıydı ve sormaya devam etti. “İkinizin çift olma olasılığı var mı? Kesinlikle iyi bir çift olacaksınız. Ben öyle tahmin ediyorum. Birçok kişi ilk önce bir dizide çift oluyor ve daha sonra gerçek hayatta da beraber oluyorlar.” dedi. Li Wei Jia’nin annesi tam bir fan girl gibi görünüyordu. Song Wei Long güler ve bir kez daha kafasını sallar ve “Hayır, hayır. Sadece iyi arkadaşız.” diye cevap verir.

Li Wei Jia daha sonra Song Wei Long’a, “Annem “jiedi lian”ın bugünlerde özellikle trend olduğunu söylüyor.” dedi. Song Wei Long daha sonra ciddi bir ses tonuyla cevap veriyor. Şunları söylüyor: “Doğru. Eğer hoşlanıyorsan, her şeyin yolunda olduğunu düşünüyorum. Yaş önemli değil. Bence bir insanı seviyorsanız, önemli değildir.”

Yani hanımlar, Song Weilong’dan daha büyükseniz (Doğum tarihi 1999), bir şansınız var. Şu anda bir modelle çıktığı söylentileri olmasına rağmen, Song Wei Long her yaştan kadını etkiliyor gibi görünüyor.