Stephen Chow, Lin Yun ile Sözleşmeyi Yenilemek İçin Görüşmede

319

Stephen Chow o kadar çok aktrisin keşfine katkıda bulundu ki, medya Stephen Chow filmlerinde başlayan tüm aktrislere “Şarkı söyleyen kızlar” adını verdi. Bazı aktrisler Stephen’la Cecilia Cheung gibi dostane bir şekilde yollarını ayırırken bazıları da Huang Shengyi gibi, ünlü Hong Kong film yapımcısı ile çalışmaya devam etmekten fazlasıyla mutlu.

Bunlar arasında, oyunculuk deneyimi az olan ve Stephen’ın 2016 komedisi “The Mermaid”e başrol olarak seçilen 24 yaşındaki Çinli aktris Lin Yun yer alıyor. O yıl “The Mermaid” Çin’de gişe rekorları kırınca Lin Yun, yıldızlığa yükseldi ve o zamandan beri bir dizi başarılı filmde rol aldı, en son “Fall in Love at First Kiss”de oynadı.

Lin Yun o kadar iyi gidiyor ki Stephen, sözleşmesini kârlı bir teklifle uzatmak istiyor. Sadece 24 yaşında olan Lin Yun, Forbes China tarafından “30 Yaş Altı En Başarılı 30 Sanatçı” listesinde ikinci oldu ve geçen yıl internet kullanıcıları tarafından ticari olarak en başarılı beşinci oyuncu seçildi.

Raporlara göre Stephen, kazanma gücü nedeniyle Lin Yun’u elinde tutmaya can atıyor. İddiaya göre Lin Yun kendi kızına benziyor ve en son, Lin Yun’un onu telefonda aradığı bir Çin şovprogramına sesiyle konuk oldu.

Lin Yun ayrıca bir Çin şov programında yer alırken kendi hayatından haberleri paylaştı. Bir sabah ön kapısında 22 paketle uyandı ve komşusundan paketleriyle yolu kapattığı için şikâyet aldı. Ayrıca başka bir programda, Lin Yun’un geçen yılki toplam harcama tutarının sekiz haneli bir miktar olduğu ortaya çıktı ve bu kesinlikle Lin Yun’un yüksek kazanç durumunu yansıtıyor.