Steven Zhang Xincheng ve Liang Jie “The Day of You Becoming”de Partner Oldular

237

Çoğumuzun haberi olmadan, “Skate into Love”dan Steven Zhang Xincheng, yeni dizisi “The Day of Becoming You”nun çekimlerini yeni partneri Liang Jie ile 11 ocakta sessizce tamamlamış. Dizinin prodüksiyonu, çekimler başladığından beri ağzını sıkı tuttu ve bugünkü kapanış törenine kadar hiçbir şeyi açıklamadı. Steven Zhang ve Liang Jie’nin yanı sıra, bugünkü duyuruda Zhao Zhiwei, Vian Wang Wei, Zhou Shiyuan, Su Xunlun ve An Ge gibi oyuncuların kadronun geri kalanını oluşturduğu açıklandı.

“The Day of Becoming You”, hem Steven hem de Liang Jie’nin karakterlerinin değişip kelimenin tam anlamıyla birbirlerine dönüştüğünü gösteren bir romantik komedi. Değişen bedenler biraz “Freaky Friday”deki gibi. Bedenleri değişince Steven bir eğlence muhabirini oynuyor, Liang Jie ise popüler bir erkek grubunun erkek liderini!

Dizi, Steven Zhang ve Liang Jie’nin birlikte ilk rol alışları oluyor. Liang Jie’nin “You Are My Destiny” ve “The Eternal Love”da Xing Zhao Lin’le görmeye alışkın olduğunuz için ilk başta onu yeni biriyle görmek biraz tuhaf olabilir. Ama yine de bir şans vermelisiniz. Kim bilir, kimyaları gerçekten mükemmel olabilir ve onlara bir sürü ödül kazandırabilir.

Dizi tanıtım toplantısından yayınlanan bazı fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz: